1402/02/20-14:46

رئیس حراست شرکت پالایش نفت جی بندرعباس معرفی شد

رئیس حراست شرکت پالایش نفت جی بندرعباس معرفی شد

در مراسمی با حضور مهندس محمود نیکو سخن مدیرعامل و آقای ابراهیمی رئیس حراست سازمان مرکزی شرکت پالایش نفت جی، سید علی محبی به عنوان رئیس حراست این شرکت در بندرعباس معرفی شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمود نیکو سخن مدیرعامل شرکت جی امروز در این مراسم با اشاره به نقش حراست در شرکت های نفتی و فرآورده های آن افزود: با توجه به تجربه حراستی آقای سید علی محبی در شرکت نفت ستاره خلیج فارس شخصی توانمند است که می تواند عملکرد خوبی در این مجموعه داشته باشد. 

 

وی با اشاره به ماموریت این شرکت در تولید قیر ادامه داد: شرکت جی در دو استان هرمزگان و اصفهان فعال است که دفتر مرکزی آن در تهران واقع شده که امیدواریم با تلاش همه کارکنان بتوانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم. 

 

سید علی محبی رئیس حراست شرکت پالایس نفت جی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی علوم ارتباطات و کارشناسی ارشد علوم سیاسی است که پیش از این رئیس حفاطت پرسنلی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس بود. 

 

شرکت پالایش نفت جی یا پالایشگاه نفت جی با سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت در سال ۱۳۸۲ تأسیس شد. این شرکت به عنوان بزرگترین واحد تولیدکننده انواع قیر در ایران و منطقه خاورمیانه فعال و دارای دو واحد تولید و ذخیره‌سازی در اصفهان و بندر عباس و منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس است.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط