1402/02/06-20:35

مراحل تذکر پلیس به هنجارشکنی مجازی و بدن نمایی چگونه است؟

مراحل تذکر پلیس به هنجارشکنی مجازی و بدن نمایی چگونه است؟

رییس پلیس فتا هرمزگان جزییات مراحل تذکر پلیس به هنجارشکنان در فضای مجازی را اعلام کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، بهمنی رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از اجرای طرح عملیاتی پلیس فتا استان هرمزگان در خصوص برخورد با رفتار های هنجارشکنانه در فضای مجازی بر اساس مطالبات مردمی و کاربران فضای مجازی خبر داد.  

 

 وی بیان داشت: باتوجه به رفتارهای هنجار شکنانه تعدادی از افراد سودجو در فضای مجازی که اقدام به تولید محتوای هنجارشکنانه در زمینه هایی همچون ترغیب به بی حجابی، تن نمایی، مدلینگ، مبتذل، لایو های مستهجن و غیراخلاقی می کنند لذا  رصد و تذکر و برخورد با این اقدامات در دستور کار پلیس فتا قرار دارد.

 

سرهنگ بهمنی ادامه داد:  کارگروه عملیاتی رصد با اهداف پیشگیرانه تشکیل شده و پس از شناسایی رفتار مجرمانه، این صفحات ابتدا با تذکر تلفنی، سپس دعوت و اقدام به تذکر جهت حذف محتوای مجرمانه انجام و در صورت تکرار مجدد احضار، با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی می شود.

 

 رییس پلیس فتا هرمزگان با بیان این که تاکنون 179 تارنمای و صفحه مجرمانه در هرمزگان شناسایی و 15 مورد با تماس تلفنی و 31 مورد با دعوت و اقدام به تذکر و حذف محتوای مجرمانه اقدام کرده اند، خاطرنشان کرد:  برخورد با هنجارشکنان فضای مجازی مطالبه عموم خانواده ها است.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط