1402/02/06-10:33

مطالبات کارکنان خدمات شهری قشم واریز شد

مطالبات کارکنان خدمات شهری قشم واریز شد

پس از قول مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر پرداخت حق سنوات کارکنان و پرداخت مطالبات شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، این وعده همانطور که پیش از این اطلاع رسانی شد، از دیروز عملی و پرداخت سنوات سبزبانان و پاکبانان آغاز شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، پس از قول مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مبنی بر پرداخت حق سنوات کارکنان و پرداخت مطالبات شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، این وعده همانطور که پیش از این اطلاع رسانی شد، از امروز (۵ اردیبهشت) عملی شد و پرداخت سنوات سبزبانان و پاکبانان آغاز شد.

 

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم ضمن سپاس از همکاری و مساعدت مدیرعامل، هیات مدیره، معاون عمرانی، مدیریت امور شهری و روستایی، مدیریت مالی، اداره کل حراست و تمامی همکارانی که برای انجان این مهم تلاش کردند، افزود: هم افزایی، دلسوزی و عمل به وعده ها در دولت انقلابی برخاسته از مردم و توجه به مطالبات اقشار ضعیفتر جامعه نشاندهنده آینده ای روشن برای جزیره قشم است.

 

 عباس رنجبری بیان کرد: با هماهنگی انجام شده از امروز طی تماس های گروهی با آن دسته از کارکنان محترم خدمات شهری و فضای سبز که اقدام به پرکردن و تحویل فرم تسویه حساب کرده اند، به صورت دریافت چک و حضوری مراحل دریافت وجوه و مطالبات در دفترمالی اداری تکسما انجام می شود.

 

وی ضمن عذرخواهی از تاخیر بوجود آمده در پرداخت این مبالغ بیان داشت: امیدواریم با پرداخت یکباره سنوات کارکنان، بخشی از نیازهای این قشر زحمتکش در گذر از موانع اقتصادی جبران شود.

 

رنجبری ضمن دعوت کارکنان به بردباری افزود: با توجه به تعداد بالای کارکنان و پرداخت فیزیکی و لزوم تایید و امضای نهایی تسویه حساب، از کارکنان محترم درخواست داریم در زمانی که برای دریافت چک مبلغ سنوات با ایشان تماس گرفته می شود، در این دفتر حضور یابند تا در اسرع وقت برای کلیه عزیزان مبالغ یادشده کارسازی شود.

 

لازم به ذکر است حدود ۷۰۰ نفر در دو بخش خدمات شهری و فضای سبز در شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم مشغول به کار بوده اند که تاکنون حدود ۵۰۰ تن از ایشان فرم های تسویه حساب خود را تحویل دفتر مالی اداری تکسما داده اند.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط