1401/12/01-12:38

تجلیل مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه از ملاصالح قاری مترجم گروه «آن 23 نفر»

تجلیل مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه از ملاصالح قاری مترجم گروه «آن 23 نفر»

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با آزاده و جانباز دفاع مقدس ملا صالح قاری مترجم گروه «آن 23 نفر» دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجة الاسلام و المسلمین عبدالحمید رئیسی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با آزاده و جانباز سرافراز دفاع مقدس ملا صالح قاری از اعضای گروه آن  ۲۳ نفر(مترجم گروه) دیدار و گفتگو کرد.

حجة الاسلام رئیسی با اشاره به منزلت و جایگاه ایثارگران اظهار داشت: جامعه ایران اسلامی همیشه به این دلاورمردان مدیون است و روحیه بالای خانواده معظم شهدا و جانباز بزرگترین درس برای ماست و وظیفه همگان را برای حفظ و ادامه راه آنان سنگین می کند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه در این دیدار نیز از روحیه والای این آزاده ایثار گر و سرافراز در دوران سخت اسارت تجلیل کرد و افزود: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

ملاصالح قاری متولد آبادان است و بخش زیادی از عمر خود را در زندان های ساواک در ایران و نیز زندان های رژیم بعثی عراق گذرانده است.

وی که برای رساندن اعلامیه های امام خمینی(ره) به اروندرود می زد و وظیفه رساندن آنها به دیگر گروه ها را برعهده می گیرد در یکی از سفرهایش به عراق، دستگیر می شود و به عنوان زندانی سیاسی در دوران طاغوت، 8 سال را در زندانهای ساواک می گذراند.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط