1401/11/29-16:07

راه اندازی کلینیک ناباروری در بیمارستان خلیج فارس

راه اندازی کلینیک ناباروری در بیمارستان خلیج فارس

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: به همت استانداری هرمزگان و قرارگاه مردم و با همکاری سازمان تأمین اجتماعی، از اول تا دهم اسفندماه (10 روز اول هر ماه) خدمات تشخیصی و درمان ناباروری در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس ایجاد می شود.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، عباس مومنی مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی هرمزگان اظهار کرد: در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای جوانی جمعیت و رفع مشکلات زوج های نابارور، با پیگیری های استاندار هرمزگان به همت قرارگاه مردم و با همکاری سازمان تأمین اجتماعی، از اول اسفندماه تا دهم اسفندماه (10 روز اول هر ماه) خدمات تشخیصی و درمان ناباروری در بیمارستان خلیج فارس بندرعباس ایجاد می شود.

 

به گفته وی، ویزیت متخصص زنان و متخصص داخلی به همراه انجام سونوگرافی توسط متخصص رادیولوژی به صورت رایگان برای عموم مراجعین، از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در ده روز اول هر ماه در راستای تشخیص و درمان مشکلات ناباروری در بیمارستان خلیج فارس ارائه می شود.

 

دکتر مومنی همچنین خاطرنشان کرد: خدمات آزمایشگاهی، سونوگرافی و تشخیصی و دارویی در بیمارستان خلیج فارس انجام و دیگر خدمات مورد نیاز بیماران از طریق بیمارستان شهید محمدی بندرعباس پیگیری خواهد شد و به گونه ای خواهد بود که بیماران بتوانند از خدمات بیمه های سلامت و روستایی و تأمین اجتماعی خود نیز برخوردار شوند.

 

مدیرکل مدیریت درمان تأمین اجتماعی همچنین اضافه کرد: مصمم هستیم تا با حمایت استاندار هرمزگان، کلینیک تخصصی درمان نازایی و ناباروری را نیز در بیمارستان خلیج فارس راه اندازی کنیم تا اقدامات درمانی لازم و مرتبط نیز در همین بیمارستان نیز صورت گیرد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط