1401/11/24-10:17

«رودان» قهرمان کونگ فو بانوان هرمزگان شد

«رودان» قهرمان کونگ فو بانوان هرمزگان شد

مسابقات کونگ فو بانوان هرمزگان با قهرمانی تیم رودان پایان یافت.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مسابقات کونگ‌فو قهرمانی بانوان استان هرمزگان جام فجر با حضور ۸۵ ورزشکار از شهرستانهای بندرعباس، رودان، بستک و پارسیان در چهار رده سنی در سالن ورزشی آبفا برگزار شد که در پایان تیم شهرستان رودان اول شد و تیمهای پارسیان و بستک نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

در رده خردسالان درسا قاسمی اول شد و فاطمه سما رنجبری به مقام دومی رسید.

 

در رده نونهالان و وزن منفی ۲۲ کیلوگرم ضحا کمالی مقام اول را به دست آورد و ماندانا خرم‌روز دوم شد. در وزن منفی ۲۴ کیلوگرم عایشه حاجیانی و مرضیه مسافری به ترتیب اول و دوم شدند.

 

در وزن منفی ۲۶ کیلوگرم مهدیس ذاکری نسب مقام اول را از آن خود کرد و در وزن منفی ۳۱ کیلوگرم وفا حمیدی اول و حوریا غواصی دوم شد. در منفی ۳۴ کیلوگرم سلما علوی اول شد، یسنا حیدری عنوان دومی را کسب کرد و سارا جاسمی زاده به مقام سوم رسید.

 

در وزن منفی ۳۷ کیلوگرم الناز زارع اول و زلیخا پورعبدالله دوم شد. در منفی ۴۰ کیلوگرم نیز معصومه راستین، فاضله نیکخو و فاطمه زارع، در وزن منفی ۴۵ نسترن فولادی، سوگند تیموری و زینب رکن آبادی به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم یاسمن مسافری اول شد و نازنین زعیمی عنوان دومی را به خود اختصاص داد. در وزن منفی ۳۸ کیلوگرم نوجوانان نیز ملیکا بهرامی جغین اول شد، آتنا راسترو دوم و نیان داوند به مقام سومی رسید.

 

در منفی ۴۱ کیلوگرم فرخنده ساربانی اول، غزل رونما دوم و فاطمه شریفی سوم شد. در وزن منفی ۴۴ کیلوگرم مریم نعیمی فر اول شد، ام البنین کمالی عنوان دومی را کسب کرد و سعیده رخ به مقام سومی رسید.

 

در منفی ۴۶ کیلوگرم مطهره راستین اول شد و فاطمه محمدی پور عنوان دومی را به دست آورد. در منفی ۴۷ کیلوگرم خدیجه باغبانی، عطیه گلستان و زهرا زاهدی در وزن منفی ۵۱ کیلوگرم عذرا میرزایی، زهرا پورحسین و مریم زعیم کار به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

در منفی ۵۵ کیلوگرم فاطمه رامشک اول شد، مهدیه ذاکری نسب عنوان دومی را به دست آورد و زهرا صحرانشین به اتفاق فاطمه معروفی مشترکا عنوان سومی را از آن خود کردند. در وزن منفی ۶۰ کیلوگرم دنیا قاسمی اول شد و مهنا بهرامی عنوان دومی را به دست آورد.

 

در وزن منفی ۶۲ کیلوگرم سارا هاشمی اول شد، مبینا اخلاقی به مقام دوم رسید و یسنا افشار دوست عنوان سومی را از آن خود کرد.

در وزن منفی ۷۰ کیلوگرم یاسمن فولادی اول شد و مرضیه خادمی به مقام دومی رسید.

 

در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم جوانان نیز رقیه محمدی اول شد، فاطمه قاسمی دوم و مینا مصلح و ملیکا قاسمی نیز مشترکا سوم شدند.

در منفی ۴۸ کیلوگرم شقایق فرحناک و نسترن شهابی، در وزن منفی ۵۱ جوانان مبینا محمدی و مریم رنجبر، در وزن منفی ۵۹ کیلوگرم سعیده محمدی و فاطمه عسکری، در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم اسرا مجاب و کیمیا آتش افروز به ترتیب عناوین اول و دوم را از آن خود کردند.

 

در وزن منفی ۴۸ کیلوگرم بزرگسالان نیز ناعمه آخوندی اول شد و افروزه ذاکری عنوان دومی را از آن خود کرد. در منفی ۵۲ کیلوگرم ندا نوروزی اول شد و سارا سالم نژاد نیز به مقام دوم رسید.

 

در وزن منفی ۷۶ کیلرم بزرگسالان نیز مرضیه رونما اول شد، مرضیه مظفری عنوان دومی را به دست آورد و زهرا ناصریه به مقام سومی بسنده کرد.

 

در مراسم پایانی این سری رقابت‌ها که با حضور اعضای شورای شهر بندرعباس و مسوولان هیات کونگ فو استان برگزار شد، از عناوین برتر هر وزن تجلیل شد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط