1401/11/22-21:36

عفو رهبری نشانه حکمت توأم با رفتار پدرانه بود

عفو رهبری نشانه حکمت توأم با رفتار پدرانه بود

رییس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه هرمزگان گفت: اقدام اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در عفو و بخشش متهمان و زندانیان مسائل اخیر در کشور به عنوان نگاهی پدرانه و بزرگوارانه یاد کرد که سبب امید بزرگی در جامعه و بخصوص خانواده‌ها شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجت حاجی زاده رییس مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه هرمزگان امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با اشاره به عظمت راهپیمایی امروز مردم ایران اسلامی، از حضور باشکوه مردم بندرعباس به عنوان یکی از تاریخی‌ترین حماسه‌های حضور یاد کرد و عنوان داشت: این حماسه حضور نشانه بزرگی ملتی است که 44 سال روی پای خود ایستاده و در دنیا الهام بخش شده است.

 

وی با بیان این که نگاه دشمن به این حضور میلیونی مردم ایران است تا عیار مردمی بودن نظام اسلامی ما را بسنجد، افزود: انقلاب اسلامی برآمده از مردم است و رمز ماندگاری آن نیز در گروی با مردم بودن و حضور همیشگی مردم در صحنه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

 

رییس مرکز وکلای قوه قضاییه هرمزگان، تلاش دشمنان برای ایجاد ناامیدی در وجود ملت ایران و بخصوص نسل جوان را یادآور شد و از اقدام اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در عفو و بخشش متهمان و زندانیان مسائل اخیر در کشور به عنوان نگاهی پدرانه و بزرگوارانه یاد کرد که سبب امید بزرگی در جامعه و بخصوص خانواده‌ها شد و این نشانه آن است که جامعه ایرانی با وجود رهبری آگاه و دوراندیش، بن بستی ندارد.

 

حاجی زاده تصریح کرد: حماسه حضور امروز مردم ایران، مسؤولیت آفرین است و مسؤولان در هر جایگاهی باید خدمت به مردم را در دوچندان کنند تا غبار محرومیت و مشکلات اقتصادی و برخی بی عدالتی‌ها از جامعه رخت بر بندد.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط