1401/10/29-14:30

اتمام آسفالت معابر روستایی در 14 روستای قشم

اتمام آسفالت معابر روستایی در 14 روستای قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از اتمام آسفالت معابر روستایی در 14 روستای قشم با توجه به تفاهم‌نامه‌های صورت گرفته با بنیاد مسکن و دهیاری‌ها خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم امروز در ششمین دیدار مردمی خود با مردم جزیره از ابتدای سال جاری که به میزبانی روستای برکه خلف برگزار شد، با تأکید بر لزوم تأمین زیرساخت‌ها در روستاها بیان کرد: تا پایان امسال، تفاهم‌نامه‌های 16 روستای دیگر نیز محقق می‌شود.

 

وی پس از شنیدن مشکلات و موضوعات مردم روستای برکه خلف گفت: به‌زودی ارایه خدمات به گردشگران در ژئوسایت دره ستاره‌ها تا حدودی که در مباحث ژئوپارکی تناقضی ایجاد نکند، به اهالی برکه خلف واسپاری خواهد شد.

 

فتح الهی همچنین دستور پیگیری امکان احداث کمپ پارکی در ورودی روستا را صادر کرد.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم پس از بازدید میدانی از روستا، برای ساخت پارکی در محدوده تردد ساکنان و گردشگران دستور بررسی صادر کرد.

 

 از ابتدای حضور فتح الهی، به‌عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تاکنون هفت دیدار مردمی در مساجد مختلف روستاها و شهرهای جزیره برگزارشده تا بدون واسطه و به‌صورت چهره به چهره، به مشکلات و خواسته‌های مردم رسیدگی شود.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط