1401/08/27-17:14

غالب اغتشاشگران دستگیر شده ساکن و اهل هرمزگان نیستند

غالب اغتشاشگران دستگیر شده ساکن و اهل هرمزگان نیستند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: غالب اغتشاشگران دستگیر شده ساکن و اهل هرمزگان نیستند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز، با ذکر این نکته که نوک پیکن حملات دشمن علیه جامعه روحانیت است، اظهارداشت: برخی از افراد بی اصالت و بی‌ریشه به بسیج، سپاه و روحانیت توهین می‌کنند و بسیج را بی‌ریشه می‌دانند به این‌ها باید گفت بسیج ریشه در ولایت اهل بیت، ریشه در انقلاب و ریشه در بطن مردم دارد.

 

وی، خطاب به اغتشاشگران، عنوان کرد: با فحاشی رکیک و توهین به مظاهر اسلام نه تنها نمی‌توانید انقلاب کنید بلکه بوی تعفن شورشتان برای مردم روشن است و ملت شریف ایران به خوبی مسائل را تشخیص دادند.

 

جنگ ترکیبی را به تهدید کسبه و بازاریان کشانده‌اند

 

امام جمعه بندرعباس، بیان این نکته که دشمن به جنگ ترکیبی روی آورده است، تصریح کرد: جنگ ترکیبی ابعاد مختلفی دارد. یک بعد آن این است که اقتصاد کشور را مورد هدف قرار دهند که تهدید کسبه، بازاریان و ضربه به فعالان اقتصادی در این موضوع می‌گنجد. چراکه معیشت مردم و اقتصاد جامعه را هدف‌گذاری کرده‌اند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، نبرد مجازی و رسانه‌ای را بعد دیگر این جنگ ترکیبی دانست و بیان کرد: مقابله جنگ رسانه‌ای و مجازی وظیفه اصلی جوانان مومن، رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی است. تمام رسانه‌های تصویری و نوشتاری باید دست به دست هم دهند و در مقابل دشمن صف آرایی کنند.

 

دشمن از امنیت موجود در کشور به شدت ناراحت بود

 

وی، هدف دیگر جنگ ترکیبی را تحت‌الشعاع قرار دادن امنیت مردم دانست و خاطرنشان کرد: دشمن از منیت موجود در کشور ایران به شدت ناراحت بود. در شرایطی که تمام خاورمیانه در شرایط وخیمی از نظر امنیتی به سر می‌برد، ایران به عنوان جزیره ثبات خود را به جهانیان عرضه کرد که دشمن نیز سعی در تخریب این موضوع دارد.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، تشریح کرد: دشمن نیروهایی را در حوزه آشوب خیابانی در کشورهای آفریقای جنوبی، ارمنستان و هلند آموزش داده است تا مدیریت و رهبری آشوب‌ها در خیابان‌ها را برعهده می‌گیرند که همه‌گان باید هوشیار باشند.

 

خانواده‌ها مراقب فرزندان خود باشند تا به دام آشوبگران نیفتند

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده خاطرنشان کرد: خانواده‌ها باید مواظبت و مراقبت کنند که فرزندانشان در دام آشوبگران نیوفتند و در زمین دشمن بازی نکند.

 

وی، با ذکر این نکته که دشمن برای جنگ نیروهای کلاسیک آماده شده است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی در برهه‌های مختلفی با نا امنی کشور مقابله کرده است. دشمن امروز آگاه است که نمی‌تواند عملیات براندازی و تغییر نظام سیاسی در ایران را انجام دهد اما در تلاش است که قدرت عمل را از انقلاب اسلامی بگیرد و کشور را در درون مرزهای خودش محصور کند. 

 

امام جمعه بندرعباس، تصریح کرد: غالب افراد دستگیر شده در بندرعباس اهل و ساکن بندرعباس نیستند و از شهرهای دیگر به صورت سازمان یافته وارد استان می‌شوند تا آشوبی را به پا کنند بعد هم در فضای رسانه‌ای و مجازی ادعا کنند که تمام شهرهای ایران درگیر هستند اما تمام جمعیت این اغتشاشگران و آشوبگران در سطح کشور بیشتر از 100 هزار نفر هم نیست.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط