1401/08/26-23:07

رتبه برتر هرمزگان در جدیدترین مزایده اموال تملیکی با دستیابی به فروش ۳۲۰ میلیارد تومانی

رتبه برتر هرمزگان در جدیدترین مزایده اموال تملیکی با دستیابی به فروش ۳۲۰ میلیارد تومانی

رئیس کل دادگستری هرمزگان از رتبه برتر این استان در جدیدترین مزایده سازمان اموال تملیکی با دست یابی به فروش ۳۲۰ میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان امشب اعلام کرد: در مزایده سراسری شماره ۲۶۲ سازمان اموال تملیکی کشور، استان هرمزگان با دستیابی به حدنصاب فروش ۳۲۰میلیارد تومانی و مبلغی بیشتر از مجموع دیگر استانهای کشور، رتبه برتر را کسب کرده است.

 

مجتبی قهرمانی تصریح کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر اسناد رسمی، پس از دریافت امضای الکترونیک نسبت به ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سامانه‌های اینترنتی به آدرس‌های: www.tamliki.ir و www.setadiran.ir اقدام کرده بودند.

 

 قهرمانی با بیان اینکه سازمان اموال تملیکی روی ریل تحول قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: با تلاش جهادی مسئولین و کارکنان اموال تملیکی استان هرمزگان و با تدوین برنامه تحولی، موضوع ساماندهی انبارهای مملو از کالا و فرآیند تعیین تکلیف آنها به سرعت، پیشرفت قابل قبولی داشته است که نتایج آن به خوبی قابل مشاهده می باشد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تأکید کرد: با توجه به تحولات صورت گرفته در نتیجه دستورات ریاست قوه قضاییه، سازمان اموال تملیکی حرکت رو به جلویی داشته و مطمئناً با ادامه این روند، گام‌های بلندی در جهت صیانت از اموال بیت‌المال برداشته خواهد شد.

 

گفتنی است؛ بنابر اعلام سازمان اموال تملیکی کشور، در مزایده الکترونیک شماره ۲۶۲ این سازمان با مشارکت ۳۰ استان، در مجموع مبلغ ۴۰۳ میلیارد تومان کالا به فروش رفته است که این مبلغ به خزانه کشور واریز شد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط