1401/08/26-16:58

پرواز قشم - دوحه راه اندازی شد

پرواز قشم - دوحه راه اندازی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با همکاری سازمان هواپیمایی کشور و برای تسهیل در حضور هواداران تیم ملی کشورمان، پرواز قشم - دوحه راه اندازی شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم امروز با اشاره به تلاش های مسوولان این سازمان برای تسهیل تردد هموطنان و نقش آفرینی تاثیرگذار در رویداد قطر ۲۰۲۲، بیان داشت: در پیگیری های انجام شده با هواپیمایی ایران ایر، انجام دو پرواز مستقیم از مبدا قشم به مقصد دوحه برای دو بازی تیم ملی مورد توافق قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد: این پروازها برای دو بازی ایران -انگلستان روز ۳۰ آبان ماه و بازی تیم ملی با کشور آمریکا در تاریخ ۸ آذر ماه برقرار می شود.

 

به گفته فتح الهی، این پروازها ضمن ایجاد فرصتی برای استفاده از امکانات اقامتی و رفاهی قشم با قیمت های مناسب، امکان بازدید از طبیعت بکر و فضاهای گردشگری این جزیره در فاصله بین بازی ها را نیز برای هموطنان فراهم می کند.

 

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در پایان یادآور شد: هواداران تیم ملی کشورمان با استفاده از این مکان همچنین می توانند در برنامه های ویژه نمایشگاهی و جشنواره ای که این منطقه آزاد تحت عنوان جام و جزیره تدارک دیده نیز حضور داشته باشند.

 

گفتنی است، علاقمندان می توانند برای انجام مراحل پیش ثبت نام بلیت این پروازها با اطلاعات واتساپ ۰۹۳۹۱۳۷۷۷۰۹ ایمیل :naderi.travelagency@gmail.com-gsm۷۶۳@gmail.com و تلفن های :۰۷۶۳۵۲۲۵۱۵۵-۰۷۶۳۵۲۲۵۱۵۶-۰۷۶۳۵۲۲۳۳۲۲-۰۷۶۳۵۲۲۲۵۷۵-۰۷۶۳۵۲۲۲۵۷۶-۰۷۶۳۵۲۲۷۱۹۷ تماس بگیرند.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط