1401/08/23-10:19

2200 واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان ساخته می‌شود

2200 واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد هرمزگان ساخته می‌شود

مدیر تامین مسکن و امور ساختمان کمیته امداد هرمزگان گفت: اختصاص دو هزار و ۲۰۰ واحد مسکن با اعتباری بالغ بر ۶۶۰ میلیارد تومان به مددجویان تحت حمایت این نهاد در مناطق روستایی خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، اصغر گلستانی، مدیر تامین مسکن و امور ساختمان کمیته امداد هرمزگان امروز اظهار داشت: تامین مسکن و سرپناه امن برای خانواده‌های نیازمند یکی از برنامه‌های مهم برای توانمند سازی مددجویان است که درهمین راستا امسال احداث دو هزار و ۲۰۰  واحد مسکن برای خانواده تحت حمایت این نهاد در مناطق روستایی اختصاص داده شده است.

 

وی افزود: این تعداد واحد مسکن در قالب تفاهم نامه جداگانه و مشترک فی مابین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، شرکت نفت آفتاب، گروه صنعتی گلرنگ و موسسه خیریه اشرف الانبیاء با کمیته امداد منعقد شده است.

 

گلستانی با اشاره به اینکه زیربنای هر واحد مسکن ۵۰ مترمربع می باشد، بیان کرد: برای احداث این تعداد مسکن بالغ بر ۶۶۰ میلیارد تومان اختصاص داده شده است که مبلغ ۲۶۴ میلیارد تومان از منابع کمیته امداد و ۳۹۶ میلیارد تومان از هم افزایی سازمان در قالب تفاهم نامه تامین می شود.

 

مدیر تامین مسکن و امور ساختمان کمیته امداد استان هرمزگان با بیان اینکه از ابتدای شروع احداث تا کنون ۳۶۰ واحد تکمیل و به خانواده های معزز تحویل داده شده است، تصریح کرد: امیدواریم تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۲ این واحدهای مسکن احداث و تحویل دهیم.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط