1401/08/14-17:08

شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای منازل با 10فقره سرقت در میناب

شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای منازل با 10فقره سرقت در میناب

با هوشیاری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب یک سارق سابقه دار و حرفه ایی منازل با 10 فقره سرقت در این شهرستان شناسایی ودستگیر شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، عباس قاسمی فرمانده انتظامی شهرستان میناب امروز اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهرستان میناب و متواری شدن سارق یا سارقان پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با استفاده از توان علمی و تجارب ارزنده خود و با بهره گیری از سامانه های در اختیار، هویت متهمان و اعضاء یک باند سرقت را که دارای سوابق متعدد کیفری بودند، شناسایی کردند.

 

این مسئول انتظامی اظهار داشت: کارآگاهان پلیس در ادامه ضمن شناسایی مخفیگاه متهم با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه سارق را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی اموال مسروقه ازقبیل یک دستگاه موتور سیکلت، دو عدد دوچرخه ،سه عدد سیلند گاز و مقدار 100متر کابل و سیم برق سرقتی کشف و ضبط شد.

 

سرهنگ عباس قاسمی خاطر نشان کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده و با توجه به وجود ادله و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی و 10 فقره سرقت منزل و همدستی با یک مالخر معترف شد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

 

فرمانده انتظامی میناب با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری مالخر ادامه دارد ، از همکاری خوب شهروندان با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و برقراری و حفظ نظم و امنیت تقدیر کرد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط