1401/08/12-15:16

توزیع 115 جهیزیه در جاسک و قشم

توزیع 115 جهیزیه در جاسک و قشم

طی مراسمی به همت کمیته امداد، 115 جهیزیه میان خانواده‌های نیازمند در قشم و جاسک توزیع شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، امروز در دو مراسم جداگانه در قشم و جاسک در مجموع 115 جهیزیه میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

 

به گفته علی مهرانی فرماندار جاسک، 60 سری جهیزیه در این شهرستان به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) میان زوج‌های نیازمند توزیع شد.

 

این جهیزیه‌های نوعروسان شامل یخچال،جاروبرقی،اجاق گاز، لباسشویی و تلویزیون است و ارزش ریالی آن 25 میلیون تومان اعلام شده است.

 

در جاسک حدود 4 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند.

 

همچنین در مراسم دیگری در قشم نیز به همت کمیته امداد، 55 فقره جهیزیه به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن عسکری میان نوعروسان نیازمند توزیع شد.

 

رضا تارک، رئیس کمیته امداد شهرستان قشم نیز امروز اظهار کرد: این جهیزیه‌ها شامل یک دستگاه یخچال، یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه اجاق‌گاز و یک دستگاه لباسشویی به ارزش 30 میلیون تومان بوده که میان زوج‌های جوان تحت پوشش در بخش‌های مرکزی، حرا و شهاب این جزیره اهدا شد.

 

وی یادآور شد: واریز ماهانه کمک معیشت، اهدای جهیزیه و کمک‌های نقدی به زوجین تحت حمایت، پرداخت وام قرض‌الحسنه، کمک به پرداخت اقساط معوقه وام‌های دریافت شده، تسهیلات سربازی به فرزندان خانواده، پرداخت اجاره مسکن، تأمین لوازم ضروری زندگی و کمک‌ هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان بخشی از دیگر خدمات این نهاد حمایتی به مددجویان شهرستان مرزی قشم است.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط