1401/08/12-16:12

گلایه امام جمعه بوموسی از مدیران پروازی

گلایه امام جمعه بوموسی از مدیران پروازی

امام جمعه بوموسی در جریان سفر استاندار به این جزیره ضمن ابراز گلایه از برخی مدیران شهرستان که پروازی هستند و با خانواده در جزیره حضور ندارند گفت: مدیران پروازی نمیتوانند مشکلات مردم را حس کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجت الاسلام محمد پاک نژاد امام جمعه بوموسی روز گذشته در پی سفر استاندار به این جزیره در حضور استاندار و مدیران کل استان اهم مطالبات، مشکلات و انتظارات مردم را از تریبون مسجد جامع بیان کرد.

 

وی گفت: کمبود تولید آب شرب و ساعت آبرسانی، مشکلات ترابری هوایی و دریایی و حمل و نقل ارزاق عمومی و مورد نیاز مردم و کمبود مسکن از مهمترین مشکلات مردم بوموسی است.

 

امام جمعه بوموسی افزود: کمبود مسکن و نبود شغل باعث شده است که جوانان این جزیره پس از سالها زندگی در این جزیره مهاجرت معکوس داشته باشند و از جزیره خارج شوند.

 

حجت الاسلام پاک نژاد اظهار کرد: مردم در زمینه بهداشت و درمان با کمبود پزشک متخصص، دارو و وسیله اعزام بیمار به مراکز درمانی مرکز استان مواجه هستند.

 

وی تکمیل و تسریع در ساخت اتوبوس دریایی و صدور مجوز صید برای صیادان را از مطالبات اصلی مردم و جوانان بوموسی از استاندار هرمزگان بیان کردند.

 

امام جمعه بوموسی گفت: شایسته نیست که حقوق پرسنل نیروگاه برق جزیره که برق شهروندان را تامین می کنند با ماهها تاخیر پرداخت شود و از آقای استاندار انتظار داریم که در این زمینه مساعدت لازم را داشته باشند.

 

امام جمعه بوموسی تامین بودجه فرهنگی و تعمیر و بهسازی مسجد جامع و ساخت دفتر امام جمعه را از دیگر مطالبات مردم بیان کرد.

 

وی ضمن ابراز گلایه از برخی مدیران شهرستان که پروازی هستند و با خانواده در جزیره حضور ندارند، گفت: مدیران پروازی نمی‌توانند مشکلات مردم را حس کنند.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط