1401/08/11-16:43

شهرداری بندرعباس 67 زمین چمن مصنوعی محله‌ای دارد

شهرداری بندرعباس 67 زمین چمن مصنوعی محله‌ای دارد

شهردار بندرعباس گفت: شهرداری بندرعباس با دارا بودن 67 زمین چمن مصنوعی محله‌ای، یک یاریگر بزرگ ورزش در استان هرمزگان است و بزودی سالن ورزشی ویژه بانوان در بندرعباس احداث می‌کنیم.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس امروز در نشست شورای این شهر، اظهار کرد: ایجاد بسترهای مناسب ورزشی سبب تحرک، نشاط و پویایی در جامعه می شود و مجموعه مدیریت شهری، حمایت از ورزش را در دستور کار خود قرار داده است و شهرداری بندرعباس آمادگی دارد که جهت ایجاد فضاهای ورزشی مورد نیاز در شهر بندرعباس با اداره ورزش و جوانان همکاری و تعامل داشته باشد.

 

شهردار بندرعباس در ادامه افزود: ۶۷ زمین چمن مصنوعی در شهر بندرعباس احداث شده است و در سال‌جاری نیز در راستای عدالت محوری برنامه‌هایی برای احداث زمین چمن مصنوعی در شهر بندرعباس بخصوص شهرک پیامبر اعظم در دستور کار مجموعه شهرداری بندرعباس قرار دارد.

 

نوبانی عنوان کرد: قرار است با همکاری هیئت همگانی برنامه هایی برای شهروندان اجرا کنیم و در سطح محلات برنامه‌هایی همچون پیاده روی صبحگاهی، برگزاری ایستگاه های ورزشی اجرا شود و در بوستان‌ها نیز در حوزه همگانی کار کنیم.

 

شهردار بندرعباس گفت: اگر طرح هایی در سطح شهر وجود داشته باشد بخواهند با تغییر کاربری به فضای ورزشی تبدیل شوند از این مسئله استقبال می کنیم.

 

وی در ادامه با بیان این مطلب که شهرداری بازوی قدرتمندی برای ورزش محسوب می شود، خاطرنشان کرد: مالکیت زمین چمن تختی مربوط به شهرداری است و وجود ۶۷ زمین چمن مصنوعی در شهر بندرعباس بعنوان یک بازوی قدرتمند برای ورزش است و اگر قرار باشد تیم‌های شهرداری یا پرسنل این مجموعه از زمین چمن تختی استفاده کنند باید هزینه‌های هنگفتی پرداخت کنند، لذا می‌طلبد که تفاهم‌نامه‌ای با سازمان ورزش و جوانان استان در راستای خدمات به پرسنل و تیم‌های شهرداری ارائه شود.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط