1401/06/28-09:09

کمک قشمی‌ها به دانش‌آموزان سایه‌خوش در آستانه بازگشایی مدارس

کمک قشمی‌ها به دانش‌آموزان سایه‌خوش در آستانه بازگشایی مدارس

کارکنان شرکت آب، برق وتاسیسات قشم در آستانه بازگشایی مدارس، با اختصاص بخشی از حقوق و مزایای خویش، محموله لوازم‌التحریر و بسته‌های بهداشتی را برای دانش آموزان روستای سایه خوش بندرلنگه ارسال کردند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، این محموله که شامل 400 بسته و ارزشی بیش از یک میلیارد ریال بود با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم راهی روستای سایه خوش شد.

 

پس از زلزله روستای سایه خوش در تیرماه تاکنون مردم نوعدوست قشم و دستگاه‌های اجرایی و نظامی این جزیره، چندین محموله کمک‌ از لوازم سرمایشی و مواد غذایی تا مواد بهداشتی و لوازم‌التحریر را برای زلزله‌زدگان ارسال کرده‌اند.

 

بامداد شنبه یازده تیر 1401 دو زلزله بزرگ به قدرت 6.1 و 6.3 ریشتر بندرخمیر و بندرلنگه در استان هرمزگان را لرزاند که در این حادثه 111 نفر مصدوم و پنج نفر فوت شدند. براثر این زمین لرزه‌ها که چندین پس‌لرزه بزرگ نیز به دنبال داشت، شمار زیادی از واحدهای مسکونی به طور کلی تخریب شدند.

 

حالا پس از حضور نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه و ارائه خدمات گسترده وضعیت تا حدی زیادی به شرایط عادی بازگشته و دانش‌آموزان خود را برای رفتن به مدرسه آماده می کنند و مردم قشم بار دیگر نشان دادند همچون همیشه در کنار هموطنان خود هستند.

نظرات

captcha
  • ناشناس 7 مهر

    درود به مردم خییر قشم که همیشه یاری گر مردم محروم این جزیره هستند

اخبار مرتبط