1401/06/21-11:13

طرح قرارداد بیمه سلامت با مطب‌های مامایی هرمزگان اجرایی شد

طرح قرارداد بیمه سلامت با مطب‌های مامایی هرمزگان اجرایی شد

مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از آمادگی این اداره کل برای عقد قرارداد با همه مطب های مامایی خبر داد .

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، علی علیزاده مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان صبح امروز در گفت‌وگوی خبری اظهار کرد: با اجرایی شدن این طرح همه مطب‌های مامایی می توانند برای همکاری با اداره کل بیمه سلامت هرمزگان در سامانه شرکای کاری ثبت نام کنند.

 

وی در خصوص عقد قرارداد با ماماهای متقاضی همکاری با بیمه سلامت هرمزگان اظهار داشت: در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اداره کل بیمه سلامت هرمزگان آماده عقد قرارداد با همه مطب های مامایی دارای پروانه مطب معتبر است.

 

مدیرکل بیمه سلامت استان هرمزگان افزود: تمامی ماماها می‌توانند با ورود به سامانه الکترونیکی شرکای کاری سازمان بیمه سلامت به نشانی  eservices.ihio.gov.ir/psc ضمن ثبت نام اولیه نسبت به بارگزاری پروانه معتبر خود اقدام کرده و سپس برای تکمیل فرم قراردادنامه به اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت هرمزگان مراجعه کنند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با ماماها به ‌صورت حضوری با مراجعه به اداره کل و غیرحضوری در سامانه شرکای کاری امکان پذیر است تصریح کرد: پس از ثبت نام اولیه، مدارک بارگزاری شده و درخواست ماماها توسط اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت هرمزگان بررسی می شود و در مرحله بعد کارشناسان نظارت برای بررسی مطب به صورت حضوری از مطب بازدید می کنند و در صورت کامل بودن مدارک و تایید مطب توسط کارشناسان این اداره کل قرارداد همکاری منعقد و ماماها می توانند به بیمه شدگان زیرپوشش سازمان بیمه سلامت خدمات رسانی کنند.

 

دکتر علیزاده افزود: ضوابط و دستورالعمل پذیرش بیماران توسط ماماهای طرف قرارداد متعاقبا به آنها اعلام خواهد شد.

 

تقریبا یک میلیون و سی هزار نفر از جمعیت استان هرمزگان زیرپوشش بیمه سلامت هستند. 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط