1401/06/17-09:55

بازدید رئیس و شورای فرماندهی بسیج کارگری از بیمارستان در حال ساخت کودکان بندرعباس

بازدید رئیس و شورای فرماندهی بسیج کارگری از بیمارستان در حال ساخت کودکان بندرعباس

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در راستای اهداف سازمانی و خدمت رسانی مطلوب و مسئولیت اجتماعی از بیمارستان تخصصی کودکان در حال ساخت توسط شرکت پالایش نفت بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، امیر ارسلان شهبازی رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان با همراهی جمعی از شورای فرماندهی این سازمان و فرمانده پایگاه بسیج شرکت پالایش نفت بندرعباس صبح امروز از پروژه بیمارستان تخصصی کودکان بندرعباس که در ضلع شمالی بیمارستان کودکان فعلی در حال ساخت است بازدید میدانی به عمل آورد.

 

وی، در راستای رفع موانع و مشکلات و اتمام پروژه با مهندسان و مدیر پروژه گفتگو کرد و با تمام تلاش و اضافه کردن شیفت‌های کاری بتوانند به زودی این بیمارستان به بهره برداری برسد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات از موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان ساحل خلیج فارس که در درب ورودی بیمارستان کودکان مستقر است نیز بازدید کرد. 

  سرهنگ‌ دوم پاسدار شهبازی با مدیر اجرایی موسسه خیریه ساخل خلیج فارس دیدار کرد و از تلاش‌ها و حمایت‌های خیرخواهانه این موسسه که برای کودکان سرطانی در رده سنی نوزاد تا ۱۴ سال هرمزگانی انجام می‌دهند تشکر و قدردانی کرد.

 

 رئیس سازمان بسیج کارگران کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از توجه و گام ارزشمند شرکت پالایش نفت بندرعباس به خصوص از هاشم نامور مدیرعامل و اسحاق جعفری رئیس هیئت مدیره این مجموعه تولیدی بزرگ برای احداث بیمارستان تخصصی کودکان و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی قدردانی کرد.

بیمارستان جدید کودکان توسط شرکت پالایش نفت بندرعباس بندرعباس با ظرفیت ۹۰ تخت و به وسعت ۹ هزار مترمربع در پنج طبقه در حال ساخت است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط