1401/05/24-17:52

شهید «یوسف دقت» الگوی جامعه خبرنگاری هرمزگان است

شهید «یوسف دقت» الگوی جامعه خبرنگاری هرمزگان است

معاون روابط عمومی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: شهید یوسف دقت شهید شاخص رسانه هرمزگان که در سال 1360 مورد ترور گروهک تروریستی و ضدانقلاب قرار گرفت، الگویی کم نظیر برای جامعه خبرنگاری هرمزگان است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمد سالاری معاون روابط عمومی سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان امروز در حاشیه برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران اظهار کرد: در جهاد بزرگ تبیین، خبرنگاران و اصحاب رسانه از علمداران این عرصه و در صف اول این جهاد قراردارند و امیدواریم که بتوانند نقش موثر خود را به خوبی ایفا کنند.

 

سرهنگ دوم سالاری تصریح کرد: یاد و خاطرات شهید شاخص رسانه استان، شهید یوسف دقت که هم در عرصه خبرنگاری فعالیت داشتند و هم مسئول روابط عمومی سپاه استان بودند که درسال 1360 مورد سوء قصد گروهک ضدانقلاب قرارگرفت و در شهربندرعباس به شهادت رسید، همیشه با ماست و این شهید واجد ویژگی‌های ممتاز اخلاقی و فکری بوده که الگویی برای جامعه رسانه‌ای هرمزگان بشمار می‌روند.

 

به گفته وی، بهترین شاخص برای اهالی رسانه و خبرنگاران هرمزگانی، این شهید بزرگوار است که مرور فعالیت‌های او می‌تواند الهام بخش حرکت شایسته در عرصه کنونی باشد.

 

معاون روابط عمومی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تأکید کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در اطلاع رسانی و پوشش و انعکاس خبری و حوادث غیرمترقبه همچون سیل و زلزله و همچنین اقدامات طرح شهید سلیمانی، طرح قرارگاه های تحول محلات، اقدامات سازندگی و محرومیت زدایی سپاه و رزمایش‌های مواسات و همدلی نقش موثری را داشته‌اند که از زحمات و تلاش‌های این بزرگواران تقدیر و تشکر به عمل می آید.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط