1401/05/11-15:43

انتصاب مدیرکل بنادر هرمزگان دهن کجی به مردم نیست؟

انتصاب مدیرکل بنادر هرمزگان دهن کجی به مردم نیست؟

دبیر مجمع مطالبه‌گران هرمزگان گفت: در بیانیه ای از جانب مجمع مطالبه‌گران استان هرمزگان در خصوص انتصاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان تذکر داده شده بود، انتصاب امروز در بنادر هرمزگان دهن کجی به مردم نیست؟

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، علیرضا صالحی دبیر مجمع مطالبه‌گران هرمزگان امروز اظهار کرد: در بیانیه‌ای از جانب مجمع مطالبه‌گران استان هرمزگان در خصوص انتصاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان تذکر داده شده بود، انتصاب امروز در بنادر هرمزگان دهن کجی به مردم نیست؟

 

وی عنوان کرد: گرچه مسائل و موضوعات تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در کشور و استان هرمزگان وجود دارد اما با قاطعیت می‌توان گفت که درصدی از عقب ماندگی استان هرمزگان به خاطر گماشته شدن مدیران ضعیف و سوء‌مدیریت‌‌هایی است که صورت می‌گیرد.

 

به گفته وی، متاسفانه رانت‌ها و سفارش‌هایی که برای انتخاب مدیران غیربومی صورت می‌گیرد در استان هرمزگان مشکل ساز شده در حالیکه نیروهای توانمندی در سطح خود استان داریم که از ظرفیت آن‌ها استفاده‌ای نمی‌شود.

 

صالحی خاطرنشان کرد: در بیانیه ای از جانب مجمع مطالبه‌گران استان هرمزگان در خصوص انتصاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی استان تذکر داده شده بود، انتصاب امروز در بنادر هرمزگان دهن کجی به مردم نیست؟ سکوت نمایندگان استان در خصوص این انتصاب تامل برانگیز است، چرا نمایندگان استان که در زمان انتخابات شعار بومی گرایی سر می دادند هیچگونه واکنشی به انتصاب مدیران غیربومی ضعیف برای دستگاهها و سازمان های استان نشان نمی دهند؟

 

دبیر مجمع مطالبه‌گران هرمزگان تاکید کرد: در میان مدیران غیربومی در استان، افراد کاردان، توانمند و مدیران شایسته‌ای هم وجود دارند و باید قدردان زحمات آنها باشیم ولی در شرایط برابر در انتصاب مدیران بومی و غیربومی حتما مولفه بومی بودن باید در اولویت قرار گیرد.

 

امروز با حکم صفایی رییس سازمان بنادر و دریانوردی، حسن عباس نژاد به عنوان مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان جایگزین علیرضا محمدی کرجی ران شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط