1401/04/26-14:43

مشکل سردخانه نگهداری مرکز حبیب ابن مظاهر بندرعباس رفع شد

مشکل سردخانه نگهداری مرکز حبیب ابن مظاهر بندرعباس رفع شد

مدیرعامل مرکز نگهداری معلولین حبیب ابن مظاهر بندرعباس گفت: با همت رییس کل دادگستری و دادستان بندرعباس، مشکل سردخانه نگهداری مواد غذایی این مرکز رفع شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، نجمه شرفی مدیرعامل و رییس هیأت امنای مرکز حبیب ابن مظاهر اظهار کرد: با پیگیری رییس کل دادگستری و دادستان بندرعباس و با همکاری مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، مشکل سردخانه نگهداری مواد غذایی مرکز نگهداری معلولان حبیب ابن مظاهر رفع شد.

 

وی با قدردانی از همت دستگاه قضایی در استان و نیز مهندسان شرکت فولاد هرمزگان که صمیمانه و با مهر ویژه‌ای نسبت به رفع مشکل اساسی این مرکز در آستانه عید غدیر تلاش کردند، خاطرنشان کرد: برای نگهداری مواد غذایی افراد معلول ذهنی مستقر در این مرکز با مشکل زیادی مواجه بودیم و بیش از 3 ماه بود که عملا گرفتاری‌های زیادی در این زمینه در جریان بود تا بالاخره با همت این عزیزان نیک اندیش، مشکل اصلی ما در این مرکز رفع شد.

 

رییس هیأت امنای مرکز حبیب ابن مظاهر همچنین از پیگیری دادستان بندرعباس برای رفع مشکل بدهی 1.8 میلیارد تومانی به سازمان تأمین اجتماعی نیز قدردانی کرد و گفت: نیروهای شاغل در این مرکز که روزانه سختی فراوانی در نگهداری از معلولان ذهنی را متحمل می‌شوند اما با عشق و علاقه به کار خود مشغولند، دچار مشکلات بیمه‌ای شده بودند که با همت دادستان بندرعباس این مشکل نیز در آستانه رفع است.

 

شرفی از همه خیران نیک اندیشی که در اداره این مرکز با حمایت های خود شرایط مناسب برای نگهداری معولان ذهنی را فراهم آورده‌اند، صمیمانه قدردانی کرد و بیان داشت: این مرکز جز با حمایت خیران و مردم نوعدوست برپا نمی‌ماند و دعای خیر تمامی این عزیزان بدرقه راه خیران عزیز خواهد بود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط