1401/04/28-17:50

ثبت رکورد ۲۵۰۰ میلیاردی در مزایده اموال تملیکی هرمزگان

ثبت رکورد ۲۵۰۰ میلیاردی در مزایده اموال تملیکی هرمزگان

رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به رکورد فروش 2 هزار و 500 میلیارد ریالی در مزایده اموال تملیکی این استان خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار داشت: مزایده شماره ۲۵۸ اموال تملیکی استان هرمزگان برگزار که طی آن  رکورد فروش 2 هزار و 500 میلیارد ریالی به ثبت رسید.

 

وی افزود: تعیین تکلیف کالاهای متروکه و مهلت منقضی شده و ساماندهی امور مربوط به حوزه بنادر، گمرکات و سازمان اموال تملیکی از جمله مسائل اصلی و ریشه‌ای استان هرمزگان در دوران نوین تحول قوه قضاییه است.

 

رئیس کل دادگستری هرمزگان تصریح کرد: پس از سفر رئیس قوه قضاییه به هرمزگان و بازدید از انبارهای اموال تملیکی، تأمین امکانات و تجهیزات لازم جهت تخلیه و بارگیری با همکاری دستگاه‌های متولی، معدوم سازی کالاهای تاریخ مصرف گذشته و برگزاری مزایده به صورت مستمر در دستور کار دستگاه قضایی هرمزگان قرار گرفته است.

 

قهرمانی گفت: پس از ورود روسای قوای قضاییه و مجریه به موضوع تعیین تکلیف اموال تملیکی، دستگاه‌هایی که در بحث ساماندهی به این کالاها دخیل بودند همکاری بسیار نزدیکی با هم دارند و در نتیجه این تعامل سازنده و براساس شاخص‌های هجده گانه عملکردی در حوزه‌های اموال منقول و غیرمنقول، استان هرمزگان به موفقیت‌های مهمی در سطح ملی دست یافته است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط