1401/04/20-16:53

شمار کانکس‌های ارسالی سپاه به سایه خوش به 454 رسید

شمار کانکس‌های ارسالی سپاه به سایه خوش به 454 رسید

فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه گفت: 54 واحد کانکس دیگر نیز علاوه بر 400 کانکس قبلی به سایه خوش منتقل شده است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه بعد از ظهر امروز اظهار کرد: با توجه به جمعیت بیش از ۴۰۰ نفری روستای سایه خوش، تعداد ۵۴  واحد دیگر از کانکس های پیش ساخته سپاه به روستای «سایه خوش» رسید.

 

وی عنوان کرد: با درخواست مردم و پیگیری سردار تنگسیری فرمانده محترم  نیروی دریایی سپاه و موافقت سرلشکر پاسدار سلامی فرمانده محترم کل سپاه، با همت جهادی همکاران ما در معاونت آماد و پشتیبانی سپاه ، تعداد ۵۴ واحد دیگر از کانکس های پیش ساخته سپاه دیروز از مبدأ حرکت و الحمدلله امروز دوشنبه به منطقه زلزله زده «سایه خوش» رسید که با احتساب این تعداد اضافه شده، جمع کانکس‌های پیش ساخته واگذاری سپاه پاسداران به ۴۵۴ واحد رسیده و در اسرع وقت در محیط منازل تخریب شده باقیمانده ، جانمایی و نصب  می شوند.

 

دریادار عظمایی افزود: تمام کانکس‌ها به کولر گازی مجهز  می شوند و با این ابتکار عمل سپاه بابت سرعت در  اسکان موقت مردمی که صد در صد منازل و خانه هایشان تخریب شده است ، هم می تواند الگویی مناسب برای کاهش آسیب های وارده بلاهای طبیعی مثل زلزله باشد و با این تدبیر عمل در این حادثه، بخشی از تألمات و گرفتاری های مردم آسیب زده  را کاهش دهد.

 

3 زلزله مهیب بامداد شنبه 11 تیرماه منطقه مهران شهرستان بندرلنگه را لرزاند که 5 کشته و 111 زخمی بجای گذاشت. سپاه در اقدامی ویژه منطقه زلزله زده را به میان نیروی دریایی سپاه، قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه و سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان تقسیم کرد و این اقدام موجب افزایش سرعت خدمت رسانی به مردم زلزله زده شد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط