1401/04/18-14:08

برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای گمبرون شهر در بندرعباس

برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای گمبرون شهر در بندرعباس

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس از برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای گمبرون شهر خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مریم پاسالار مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس در گفت‌وگوی رسانه‌ای با بیان این مطلب اظهار داشت: با هدف ایجاد رقابت مثبت و افزایش مشارکت رسانه‌ها پیرامون اخبار شهرداری بندرعباس و استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه‌ها در توسعه شهر بندرعباس نخستین جشنواره رسانه‌ای گمبرون شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آشنایی با ظرفیت‌ها و استعداد‌های درخشان در رسانه‌های مکتوب و الکترونیکی و بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها در توسعه شهر از اهداف برگزاری این جشنواره می‌باشد، افزود: این جشنواره با موضوعاتی همچون محیط زیست، عمران و آبادانی، شهر هوشمند و الکترونیک، هویت و کالبد شهری، فرهنگ شهروندی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می‌شود.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس گفت: بخش‌های اصلی جشنواره شامل خبر، تیتر مصاحبه، گزارش خبری(تحلیلی)، یادداشت، گزارش تصویری (عکس، انیمیشن، اینفوگرافی و...) و بخش ویژه نیز شامل دوستدار کودک و شهر خلاق، استاندارسازی فضای پارک‌ها و احداث پارک کودک و مادر می‌باشد.

پاسالار عنوان کرد: مهلت ارسال آثار از ۱۵ تیر ماه لغایت ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۱ است و برندگان نهایی نیز در تاریخ ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۱ معرفی خواهند شد.

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط