1401/03/31-17:06

کودک گمشده رودانی به آغوش خانواده بازگشت

کودک گمشده رودانی به آغوش خانواده بازگشت

فرماندار رودان گفت: با تلاش های نیروهای جمعیت هلال احمر و افراد محلی کودک گمشده روستای خراوی این شهرستان پس از ساعت‌ها جستجو به آغوش خانواده بازگردانده شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، عبدالرضا سالاری فرماندار رودان اظهار داشت: با تلاش نیروهای هلال احمر، نیروی انتظامی و همچنین کمک و همکاری مردم و اهالی محل کودک مفقود شده روستای خروای در کوه‌های اطراف این روستا پیدا شد.

 

وی در تشریح جزئیات این حادثه افزود: از ساعت ۸ صبح دیروز ۳۰ خرداد گزارش مفقود شدن یک کودک ۱۲ ساله در روستای خراوی از توابع بخش مرکزی به ستاد بحران، هلال احمر و نیروی انتظامی شهرستان اعلام شد که سریعا امدادگران جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شدند.

 

فرماندار رودان ادامه داد: پس از  ۱۵ ساعت عملیات جستجو شبانه‌روزی در کوه‌های اطراف این روستا با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر و جمعی از افراد محلی حدود ساعت پنج صبح امروز این کودک مفقود شده پیدا و به آغوش خانواده‌اش بازگردانده شد.

 

فرماندار رودان از تلاش‌های جمعیت هلال احمر، عوامل پاسگاه انتظامی رهدار و اهالی منطقه در انجام این عملیات قدردانی و خاطرنشان کرد: به علت کوهستانی و صعب العبور بودن منطقه عملیات جستجو طولانی شده به طوری با کمک اهالی چندین گروه به جستجو پرداخته‌اند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط