1401/03/30-10:01

11 خودروی سنگین شهرداری به خدمت بازگشتند

11 خودروی سنگین شهرداری به خدمت بازگشتند

رئیس سازمان مدیریت پسماند بندرعباس گفت: طی دو هفته گذشته ۱۱ دستگاه از ماشین آلات سنگین که مدت‌ها به دلیل مشکلات فنی از چرخه فعالیت خارج شده بودند تعمیر و مورد استفاده قرار گرفت.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حمید جمالی صبح امروز با بیان اینکه این سازمان به عنوان متولی نگهداری، سرویس و خدمات رسانی ماشین آلات سنگین مجموعه شهرداری می باشد افزود: با توجه به نیاز مجموعه شهرداری به این ماشین آلات در کمترین زمان نسبت به بازسازی و تعمیر آن ها اقدام شده است.

 

وی ادامه داد:  چند دستگاه کامیون بنز، ایسوزو، بیل مکانیکی، لودر، خاور و مینی لودر از جمله ماشین آلات سنگینی بودند که توسط تعمیرکاران این سازمان تعمیر و به چرخه خدمت رسانی به مجموعه شهرداری بازگشت.

 

رئیس سازمان مدیریت پسماند با اشاره به اینکه تعداد دیگری از ماشین آلات این سازمان نیز به دلیل مشکلات فنی و نبود قطعات قابلیت استفاده را ندارند یادآور شد: به دنبال آن هستیم که همه این ماشین آلات در فاصله زمانی کم تعمیر و مورد استفاده قرار گیرند.

 

جمالی با تاکید بر اینکه با وجود مشکلات مالی تعمیر این ماشین‌آلات یکی از اولویت های مهم سازمان می باشد خاطرنشان کرد: فعالیت حجم زیادی از ماشین آلات می‌تواند ضمن برآورده کردن نیازهای مهم شهرداری، باعث کسب درآمد نیز برای این مجموعه شود.

 

وی ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند این آمادگی را دارد که ضمن ارائه خدمات رسانی به مجموعه شهرداری به سایر نهادها و دستگاه ها و بخش خصوصی نیز خدمات رسانی کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط