1401/03/30-09:58

تغییر در حوزه گردشگری منطقه آزاد کیش

تغییر در حوزه گردشگری منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی احکامی جداگانه مرتضی رمضانی گالشی را به عنوان سرپرست معاونت گردشگری و عباس نیک پور را به عنوان سرپرست مدیریت امور مجامع و حسابرسی و ابوالفضل مجیدی را نیز به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی، امور قرارداد‌ها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی کشاورز رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش طی حکمی مرتضی رمضانی گالشی را به عنوان سرپرستی معاونت گردشگری منطقه آزاد کیش منصوب کرد که در متن این حکم  آمده است:

 

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصت مغتنم و نعمت بزرگی است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطا کرده است؛ لذا نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست معاونت گردشگری» سازمان منطقه آزاد کیش منصوب می شوید.

 

در ادامه این حکم آمده است: در پایان، حدیث شریف سید و سالار شهیدان اباعبدلله(ع) را یادآور می شوم که فرمودند: " بدانید نیازمندی های مردم به سوی شما از نعمت های الهی است، پس از این نعمت ها خسته نشوید. لذا امید است فرصت خدمتگزاری به کیشوندان عزیز را ارج نهاده و با تمام توان در راستای سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم اهتمام ورزید.

 

لازم به ذکر است که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین طی احکامی عباس نیک پور را  به عنوان سرپرست مدیریت امور مجامع و حسابرسی سازمان و ابوالفضل مجیدی را  نیز به عنوان سرپرست مدیریت حقوقی، امور قرارداد‌ها و املاک سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد. 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط