1401/03/23-15:01

قاتل زن جوان غرق شده در بندرلنگه دستگیر شد+ فیلم

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی بندرلنگه قاتل ناشناس زن 22 ساله در کمتر از 72ساعت پس از ارتکاب قتل شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان ظهر امروز در گفت‌وگوی رسانه‌ای اظهار کرد: در پی پیدایش یک جسد مجهول الهویه در سواحل بندرکنگ در شهرستان بندرلنگه و انتشار فیلمی با همین مضمون در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ظن پلیس مبنی بر مرگ مشکوک قوی و رسیدگی به موضوع به‌طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

وی گفت: باحضور ماموران پلیس آگاهی در صحنه در تحقیقات اولیه مشخص شد که جسد مربوط به خانم جوانی حدودا ۲۲ ساله است که پس از خفگی توسط افرادی به دریا انداخته شده است.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با به کارگیری روش‌های نوین کشف جرم و تلاش همه جانبه قاتل را در کمتر از ۷۲ ساعت پس از وقوع قتل شناسایی و با هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

جعفری با بیان اینکه علت و انگیزه قتل در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده ضمن اعتراف به جرم ارتکابی با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد و تلاش پلیس برای بررسی زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط