1401/03/21-20:29
تنگسیری؛

کسی پای رژیم صهیونیستی را به منطقه باز کند خودش و منطقه را دچار ناامنی و بی‌ثباتی می‌کند

 کسی پای رژیم صهیونیستی را به منطقه باز کند خودش و منطقه را دچار ناامنی و بی‌ثباتی می‌کند

سردار تنگسیری گفت: امروز امنیت مطلوبی در حوزه جغرافیایی خلیج فارس وجود دارد که اگر کسی به هر دلیلی پای رژیم مفلوک صهیونیستی را به این منطقه باز کند، هم خودش و هم این منطقه را دچار ناامنی، نابسامانی و بی ثباتی امنیتی می‌کند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار دریادار پاسدارعلیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه امروز به منظور بررسی وضعیت استحکامات و سازه‌های مهندسی، پدافند غیر عامل و ارزیابی آمادگی‌های رزمی در جزیره تنب بزرگ، از یگان‌های مستقر در این جزیره بازدید کرد.

 

وی پس از ورود به جزیره تنب بزرگ و حضور در گلزار شهدای گمنام و ادای احترام به آن‌ها، از آخرین وضعیت استحکامات و سازه‌های جدید مهندسی و پدافند غیر عامل این جزیره، بازدید میدانی به عمل آورد.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن حضور در سنگر‌ها و خطوط عملیاتی- دفاعی و دیدار با رزمندگان مستقر در جزیره تنب بزرگ، افزود: آنچه برای ما و رزمندگان دریادل اصل و حجت است و موجب عاقبت بخیری می‌شود، اطاعت و تبعیت محض از فرامین و اوامر حکیمانه، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای است.

 

وی با اشاره به فرمایش اخیر مقام معظم رهبری و تقدیر و اظهار رضایت معظم له از عملکرد اقتدار آفرین دریادلان که موجب غرور ملی و اظهار غیرت ایرانی گردید، گفت: دلاوری‌ها و جان فشانی‌های شما رزمندگان نیروی دریایی سپاه در توقیف نفتکش‌های متخلف یونانی، موجب رضایتمندی نائب امام المهدی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای را فراهم نمود که برای ما بهترین مدال افتخار است.

 

سردار تنگسیری خطاب به فرماندهان و رزمندگان مستقر در جزیره تنب بزرگ ابراز داشت: طبق فرمایش حضرت آقا مبنی بر لقب دادن «دلاوران از جان گذشته جمهوری اسلامی» به غیور مردان نیروی دریایی سپاه، وظیفه و مسوولیت ما سنگین‌تر شده و باید ضمن بجا آوردن سجده شکر به درگاه الهی، با استعانت از خداوند سبحان و توسل به ائمه معصومین (ع) بدانیم تمام این پیروزی‌ها از لطف و محبت خدا است و بایستی به قدرت لا یزال الهی ایمان و باور قطعی داشته باشیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه باید خداوند رحمان را بابت برخورداری از برکات نعمت بزرگ ولایت و اداره شایسته جامعه و هدایت امت‌های اسلامی با راهبری حکیمانه و اتخاذ تدابیر عالمانه مقام معظم رهبری شکرگزار باشیم، بیان داشت: چشم انداز و افق دید تحولی رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدیریت و راهبری موضوعات نظامی و امنیتی بسیار جلو‌تر از همه می‌باشد و توفیقات بدست آمده به دلیل اطاعت و تبعیت محض نیرو‌های مسلح از ایشان است.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تصریح کرد: امروز امنیت مطلوبی با همکاری و هم افزایی کشور‌های همسایه در حوزه جغرافیایی خلیج فارس وجود دارد که اگر کسی به هر دلیلی پای رژیم مفلوک و کودک کش  صهیونیستی را به این منطقه باز کند، هم خودش و هم این منطقه را دچار نا امنی، نابسامانی و بی ثباتی امنیتی می‌کند.

 

وی تاکید کرد: ما به کشور‌های دوست و برادر خود در منطقه خلیح فارس توصیه می‌کنیم با رژیم صهیونیستی ارتباطی برقرار نکنند، چراکه با این کار، امنیت منطقه را مخدوش می‌کنند.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان با اشاره به برگزاری یادواره‌های شهدا و نشر آثار آنان گفت: همه باید تلاش کنند یاد و خاطره شهدای والامقام را در سطح سپاه و جامعه زنده نگه داشته شود، شهدا اهل محبت و غیرت هستند و همیشه برای موفقیت ما دعا می‌کنند و ما برای ترویج سبک زندگی شهدا، موظفیم با شناخت و مطالعه سیره شهدا و بازگو نمودن آن، به راه اندازی فراگیر نهضت خاطره گویی و تاثیر مثبت آموزه‌های معنوی زندگی شهدا بر مخاطبان و نسل جوان، کمک کنیم.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط