1401/03/10-13:53

بازدید ائمه جمعه هرمزگان از ایزوایکو

بازدید ائمه جمعه هرمزگان از ایزوایکو

ائمه جمعه هرمزگان با حضور در مجتمع کشتی‌‌سازی و صنایع فراساحل بندرعباس از ظرفیت‌های این مجتمع بزرگ اقتصادی بازدید کردند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، ائمه جمعه استان هرمزگان امروز با حضور در مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران ضمن بازدید میدانی از بخش‌های مختلف و پروژه‌های درحال انجام این مجتمع صنعتی، با ظرفیت‌های این صنعت مهم در اقتصاد دریامحور کشورمان آشنا شدند.

 

سلمان ضربی مدیرعامل ایزوایکو در این بازدید اظهار کرد: صنعت دریایی و مجتمع ایزوایکو در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی تمام تلاش خود را جهت پشتیبانی از صنعت حمل و نقل دریایی و صنعت نفت گاز کشور به کار گرفته تا رسالت خود را در این بخش به انجام برساند و به معنای واقعی در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و گام برداشته که این موضوع باعث حل مشکلات و برداشتن چالش‌هایی عظیم از پیش روی کشور بوده است.

 

 وی با اشاره به تعمیرات اساسی انواع شناورهای تخصصی و بزرگ، خاطرنشان کرد: تلاش های مهندسان و پرسنل ایزوایکو به در مقاطع مختلف باعث تداوم جریان صدور نفت و فرآورده های نفتی بوده تا اقتصاد کشور آسیب نبیند و این موضوع باعث افتخار ما پرسنل مجتمع ایزوایکو بوده و هست که نقشی تاثیرگذار در پیشبرد اهداف نظام و تحقق برنامه های اقتصادی داشته است.

 

در این بازدید، حجت الاسلام جواد اسماعیل نیا امام جمعه بندرلنگه به نیابت از حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ضمن تشکر و قدردانی از پرسنل مجتمع ایزوایکو بابت پروژه‌ها و فعالیتهای انجام شده تأکید کرد: شما صنعتگران این حوزه افسران خط مقدم نبرد اقتصادی هستید و ائمه جمعه نیز به عنوان افسران جهاد تبیین با افتخار و اقتدار درکنار شما ایستاده‌اند تا کارهای ارزشمند صورت گرفته به شکل درست و به خوبی منعکس شود.

 

امام جمعه بندرلنگه در ادامه ضمن ابراز خرسندی از مشاهده توانمندی‌ها، امکانات و ظرفیتهای این مجتمع و همچنین توانایی مهندسان داخلی در انجام پروژه های تخصصی افزود: امروز روزی بسیار خوب و به یادماندنی بود چرا که با این ظرفیت بزرگ و غرورآفرین و توانمندی فرزندان برومند ایران اسلامی در صنعت دریایی بیشتر آشنا شدیم که این توانمندی و تلاش‌های غیرتمندانه همراه با اخلاص و روحیه جهادی باعث غرور و افتخار هر ایرانیست.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط