1401/02/16-21:40
سردار تنگسیری:

هر تهدیدی در عرصه دریا را در سطح بالاتری پاسخ می‌دهیم

 هر تهدیدی در عرصه دریا را در سطح بالاتری پاسخ می‌دهیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: دشمنان می دانند اگر بخواهند تهدیدی در عرصه دریا علیه منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کنند در سطح بالاتری پاسخ قاطع و پشیمان کننده‌ای دریافت خواهند کرد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در حاشیه یازدهمین مسابقات سراسری قرآن کریم خانواده ها و فرزندان پاسدار در مشهد مقدس طی گفتگویی اظهار کرد: مبنای مبارزه ما با استکبار جهانی و ظالمان بر اساس مبانی و آموزه های قرآنی است ، ما نه ظلم می کنیم و نه زیر بار ظلم می رویم ، هر جا مظلومی در عالم بیابیم به او کمک می کنیم و انتظار نداریم که ظالمان جهان از جمله آمریکای جنایتکار و صهیونیست های کودک کش از ما تعریف کنند. آنها ظالم هستند و ما مظلوم مقتدر؛ یعنی به برکت انقلاب اسلامی این شهامت را پیدا کرده ایم که با اقتدار از خودمان دفاع می کنیم.

 

سردار تنگسیری درباره وضعیت آمادگی رزم  نیروی دریایی سپاه با اشاره به آیه شریفه « وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم » ابراز داشت: امروز به لطف عنایات ویژه خداوند متعال و هدایت های عالمانه و داهیانه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی)، تمام ارگان های نیروهای مسلح  جمهوری اسلامی در سطح قابل قبول از آمادگی رزمی رسیده اند که برای انجام فرمان، لحظه شماری می کنند.

 

وی تأکیدکرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز همچون سایر نیروها، با توکل بر خداوند سبحان و توجه ویژه به موضوع ارتقای توان رزم، به سطح اطمینان بخشی از آمادگی رزم رسیده که دشمنان می دانند اگر بخواهند تهدیدی در عرصه دریا علیه منابع و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کنند، در سطح بالاتری پاسخ قاطع و پشیمان کننده ای دریافت خواهند کرد.

دریادار تنگسیری افزود: ما امروز باید به آموزه های قرآنی عمل کنیم، این قرآن نیاز امروز ما است؛ نه فقط نیاز ملّت و جامعه‌ی اسلامی ما بلکه نیاز جامعه‌ی بشری است، خردمندان و آزادمردان جهان به قرآن نیاز دارند. قرآن با استکبار مخالفت می‌کند، قرآن است که با ظلم و ظالمان صریحاً مبارزه می کند. گرفتاری امروز مردم جهان، همین اعتماد به ظالمان است، ولی فرهنگ قرآنی مبارزه با ظلم و ظالم است.

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین خاطرنشان کرد: قطعا برای ما افتخاراست که محافظین و پاسداران انقلاب اسلامی مورد قبول دشمنان اسلام و ظالمان نباشند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط