1401/02/12-16:29

دستگیری 8 نفر از عاملان مسمومیت الکلی بندرعباس

دستگیری 8 نفر از عاملان مسمومیت الکلی بندرعباس

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از شناسایی و دستگیری 8 نفر از عاملین توزیع کننده مشروبات الکلی در این شهرستان و بروز مسمومیت الکلی خبر داد

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، تیمور دولتیاری فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس عصر امروز اظهار کرد: در پی اطلاع از مسمومیت و مراجعه چندین نفر به بیمارستان شهید محمدی بندر عباس  بر اثر مصرف مشروبات الکلی در ۲۴ ساعت گذشته، پیگیری موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، اقدامات و تحقیقات فنی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری عاملان توزیع مشروبات الکلی از همان لحظه ابتدایی آغاز شد.

 

این مسؤول  انتظامی تصریح کرد: با تلاش بی‌وقفه مأموران انتظامی شهرستان بندر عباس و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی تعداد ۸ نفر از توزیع کنندگان مشروبات الکلی پس از شناسایی و هماهنگی با مراجع قضایی در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از منازل نامبردگان مقدار ۱۲۷۸ لیتر مشروبات الکلی کشف که دو نفر از دستگیر شدگان که خود نیز مصرف کننده بوده‌اند  نیز در بیمارستان بستری شده لذا تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر متهمان  این پرونده ادامه دارد.

 

دولتیاری با تاکید بر نظارت بیش از پیش خانواده‌ها بر رفتارهای فرزندان خود ابراز کرد: آموزش پیامدهای سوء مصرف مشروبات الکلی برای نوجوانان و جوانان، توجه به آموزه‌های دینی و گسترش فضاهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی در جامعه از دیگر راه‌های پیشگیری از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی است.

 

مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی دست ساز در دو روز اخیر موجب مراجعه ۴۸ نفر به بیمارستان‌های بندرعباس و فوت ۵ نفر شده است.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط