1401/02/14-22:16

اجرای طرح دستیار فناوری در پارک زیست‌فناوری خلیج فارس قشم

اجرای طرح دستیار فناوری در پارک زیست‌فناوری خلیج فارس قشم

رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم گفت: «طرح دستیار فناوری» در راستای بهبود توانمندی دانشجویان در حوزه مهارت‌های مرتبط با کسب و کار و توسعه فردی در این پارک به اجرا درآمد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمد شریف رنجبر گفت: افزایش توانایی‌ها حین انجام پایان‌نامه‌های دانشجویی با اجرای این طرح، زمینه افزایش مهارت‌های مرتبط با کارآفرینی، کار تیمی، دانش تجاری و پیشگامی در عرصه فناوری و نوآوری را فراهم خواهد آورد. 

 

وی ادامه داد: طرح حاضر تحت عنوان «طرح دستیار فناوری» با راهبری و هدایت دو نهاد دانشگاه و پارک های علم و فناوری در هر استان برنامه‌ریزی شده و این مهم در قشم نیز در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نمود پبیشتری پیدا خواهد کرد. 

 

رییس پارک زیست فناوری خلیج فارس قشم اظهار داشت: این طرح بر اساس هدایت هدفمند آموزه‌های دانشجویان در راستای استفاده کاربردی و کسب تجربه عملی جهت شکل‌گیری دانشگاه جامعه محور، پاسخگو و کارآفرین و ایجاد انگیزه و حس امید و نشاط و القای تفکر آموزش پویا در دانشجویان و با هدف تربیت نیروی متخصص تنظیم و برنامه‌ریزی شده است. 

 

وی همچنین هدف از اجرای این طرح را فراهم شدن زمینه فراگیری بخشی از توانایی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز بازار کار برای دانشجویان در طول دوران تحصیل، هموار شدن بکارگیری دانشجویان در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پارک‌های علم و فناوری، ایجاد فرصت 6 ماهه برای کارآموزی در شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور، کسب امتیازات گوناگون توسط شرکت‌های فناور از سمت پارک علم و فناوری و فرصت انتخاب رایگان و هوشمند مدیران و کارکنان آینده شرکتها از دانشجویان مستعد و واجد شرایط دانست.

 

رنجبر افزود: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سامانه http://www.parkintern.ir مراجعه فرمایند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط