1401/02/09-09:54

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: روز قدس امسال ازحساسیت ویژه‌ای برخوردار است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: روز قدس امسال ازحساسیت ویژه‌ای برخوردار است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: در شرایطی که جریان سازش در برخی از کشورهای مسلمان به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی است، برگزاری هر چه با شکوه‌تر روز قدس از اهمیت و حساسیت ویژه‌ای برخوردار است

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان امروز ضمن گرامیداشت روز قدس، اظهارداشت: امسال روز قدس در مقایسه با سال‌های گذشته از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است و باید این امر به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد.

 

وی عنوان کرد: امروزه شاهد تحرکات جریانِ سازش در برخی از کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی هستیم که این برنامه‌ها برای از بین بردن زشتی و پلیدی ارتباط با این رژیم غاصب است. از طرفی دیگر، شاهد انتفاضه جدید مردم فلسطین در کرانه باختری رود اردن هستیم، که نشان دهنده شروع تحولات جدید در آینده است.

 

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که برخی از رسانه‌های معاند در تلاش برای وارونه نشان دادن جای ظالم و مظلوم هستند، ابراز کرد: رسانه‌ای تحت سیطره غرب در تلاش هستند که آرمان و مساله مهم فلسطین را تنزل دهند؛ اما مردم ایران این آگاهی را دارند که جمهوری اسلامی ایران باید نقش و جایگاه خود را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین ایفا کند.

 

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده، با بیان این نکته که به واسطه گسترش ویروس کرونا در کشور 2 سال از حضور در راه‌پیمایی روز قدس محروم بودیم، بیان کرد: برگزاری هرچه باشکوه‌تر روز قدس در استان هرمزگان از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار است.

 

وی، ضمن تبریک روز قدس، گفت: از همه مردم عزیز می‌خواهیم که امسال بیش از سال‌های گذشته با درک حساسیت مساله فلسطین و روز قدس، در این گردهمایی و راه‌پیمایی بزرگ حضور به هم رسانند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط