1401/02/07-12:05

«افشار فتح الهی» رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شد

«افشار فتح الهی» رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم شد

طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی، «افشار فتح الهی» به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، تجاری و صنعتی، در حکمی افشار فتح الهی را با توجه به تصویب نامه کمیسیون 138 قانون اساسی به عنوان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب کرد.

 

در این حکم آورده است:

 

جناب آقای افشار فتح الهی

 

به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و با توجه به تصویب نامه شماره 17568/ت59811ک مورخ 1401/02/07 کمیسیون موضوع اصل 138 قانون اساسی، نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی قشم» منصوب می شوید.

 

 با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام «سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»؛ از جنابعالی انتظار می رود ضمن اهتمام در راستای رفع موانع تولید و پشتیبانی از صنایع به منظور گسترش و تسهیل تولید با بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب با هدف حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، با اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیأت مدیره زمینه تحقق اهداف مورد نظر را در منطقه فراهم آورید.

توفیق روز افزونتان را در انجام وظایف محوله با رعایت مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

فتح الهی از 23 آبان تاکنون به عنوان سرپرست منطقه آزاد قشم فعالیت داشت.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط