1401/02/07-10:53

باشگاه استقلال در بندرعباس آکادمی تأسیس می‌کند

باشگاه استقلال در بندرعباس آکادمی تأسیس می‌کند

در دیدار استاندار هرمزگان با مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، خبر از تأسیس آکادمی این باشگاه در بندرعباس داده شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، در دیدار عصر سه شنبه استاندار هرمزگان با مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، در نهایت تاسیس آکادمی این باشگاه پرهوادار و با سابقه در بندرعباس به تصویب رسید. 

 

 در این دیدار دوستی استاندار هرمزگان با تشریح وضعیت ورزش استان هرمزگان و علاقه مردم این استان به ورزش‌های تیمی به خصوص رشته فوتبال، از برنامه‌های استان برای حمایت از ورزشکاران و پرورش استعدادهای ورزشی در رشته‌های مختلف خبرداد. 

 

در این دیدار مصطفی آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال تهران نیز با تقدیر از تلاش‌های استاندار هرمزگان به منظور حمایت از ورزشکاران استان و پیگیری‌های وی در جهت توسعه ورزش در هرمزگان، از هرمزگان به عنوان استانی که می‌تواند در سطح اول فوتبال کشور حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد یاد کرد. 

 

آجرلو با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشی هرمزگان، از آمادگی باشگاه استقلال برای سرمایه گذاری بر روی استعدادهای این استان در رشته‌های ورزشی مختلف به ویژه در فوتبال خبرداد. 

 

بنا بر اعلام استانداری هرمزگان، این آکادمی با همکاری استانداری هرمزگان، باشگاه استقلال و ستاد مبارزه با مواد مخدر ایجاد خواهد شد.

 

در این دیدار مهدی جهانبخش معاون پیشین شهرداری بندرعباس نیز حضور داشته است که جزییاتی از علل حضور او منتشر نشده ولی بی ارتباط با سابقه مسؤولیت وی به عنوان رییس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در سال‌های گذشته نیست.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط