1401/01/26-15:36

اظهارات حجت الاسلام عبادی زاده در نماز جمعه

اظهارات حجت الاسلام عبادی زاده در نماز جمعه

امام جمعه بندرعباس گفت: از برکات سفرهای استانی رییس جمهور، ارتباط با مردم و اتخاذ تصمیماتی فراتر از بودجه معمول استان‌ها است که رهاورد آن رشد و رونق پروژه‌ها در استان‌ها است.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، حجت الاسلام محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بندرعباس اظهار کرد: انتفاضه مردم فلسطین وارد فاز جدیدی شده و شکل آن نیز تغییر کرده است و این نوید بخش نابودی رژیم صهیونیستی در آینده نزدیک است.

 

وی همچنین با اشاره به موضوع شرکت‌های دانش بنیان و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در این باره، عنوان کرد: شرکت‌های دانش بنیان باید ماهیت گشاینده مشکلات موجود باشد و مراقب باشیم که از مسیر خود خارج نشوند.

 

امام جمعه بندرعباس همچنین بیان داشت: از برکات سفرهای استانی رییس جمهور، ارتباط با مردم و اتخاذ تصمیماتی فراتر از بودجه معمول استان‌ها است که رهاورد آن رشد و رونق پروژه‌ها در استان‌ها است.

 

عبادی‌زاده به بخش دیگری از فرمایشات رهبر معظم انقلاب با کارگزاران نظام اشاره و تأکید ایشان بر بکارگیری منابع ارزی آزاد شده در مسیر رونق تولید و تقویت زیرساخت‌های کشور را نشانه هوشمندی و دوراندیشی ایشان دانست و گفت: همچنین در زمینه برخورد با رانت خواران در بهره‌مندی از سودجویانی که از منابع بانکی استفاده اما تسهیلات را باز نمی‌گردانند، افشای اسامی آنان نشانه جهت‌گیری خوبی است.

 

وی تأکید کرد: یکی 20 میلیون از بانک وام گرفته و هر هفته برای او و ضامنش بابت دیر شدن یک یا دو قسط اخطاریه می‌رود اما برخی منابع کلان بانکی را گرفته و معلوم نیست به کجا برده‌اند و لذا بر دولت واجب است که اقدام فوری کرده و این منابع را به نظام بانکی بازگردانند.

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در پایان از تلاش‌های بنیادمسکن در هرمزگان تقدیر و اظهار کرد: در روستاها اقدامات خوبی انجام شده است و این نهضت تولید مسکن در کشور باید با جدیت پیگیری شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط