1401/01/27-22:25

تصویب آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس هرمزگان از 20 اردیبهشت ماه

تصویب آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس هرمزگان از 20 اردیبهشت ماه

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از تصویب آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس استان هرمزگان از 20 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، احسان کامرانی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان امروز در تشریح مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان اظهار کرد: علاوه بر واکسیناسیون باید استفاده حداکثری از ماسک، فاصله‌گذاری و تهویه مناسب همچنان با جدیت رعایت شود.

 

وی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز بابت کسب رتبه اول واکسیناسیون در کشور تقدیر کرد.

 

کامرانی همچنین عنوان کرد: عنوان کرد: تداوم مراقبت ها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری همچنان مورد تاکید است و این فرهنگ سازی در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا، باید ادامه یابد.

 

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان تأکید کرد: با همکاری آموزش و پرورش و مراکز بهداشتی نسبت به افزایش واکسیناسیون به خصوص در دانش آموزان کمتر از 12 سال، اقدام شود.

 

کامرانی گفت: با توجه به پیشنهاد اداره کل آموزش و پرورش استان مبنی بر آغاز امتحانات دانش آموزان مدارس استان هرمزگان از 20 اردیبهشت ماه، این پیشنهاد در این ستاد مصوب شد و باید شرایط جهت برگزاری مناسب امتحانات فراهم شود.

 

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی در خوابگاه های دانشجویی و دانش آموزی نیز نظارت کافی صورت گیرد.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط