1401/01/27-21:19

اعطای جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی به استاد جوان دانشگاه هرمزگان

اعطای جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی به استاد جوان دانشگاه هرمزگان

علیرضا آشوری‌زاده، عضو هیأت‌ علمی گروه مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه هرمزگان موفق به دریافت جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی از بنیاد ملی نخبگان شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، دکتر علیرضا آشوری‌زاده عضو هیأت‌ علمی گروه مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه هرمزگان موفق به دریافت جایزه علمی دکتر کاظمی آشتیانی از بنیاد ملی نخبگان شد.

 

 آشوری‌زاده فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، 15 مقاله‌ی علمی_پژوهشی و ISI  در مجلات معتبر بین‌المللی و داخلی را در کارنامه‌ پژوهشی خود دارد که بنیاد ملی نخبگان در جدیدترین فهرست برگزیدگان خود، جایزه‌ی مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی را به این عضو هیأت علمی پژوهشگاه اختصاص داد.

 

بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی استادیاران جوان در دانشگاه‌ها، تسهیلات ویژه‌ای را تحت عنوان جایزه مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی در قالب اعتبار پژوهشی و اعتبار تجهیزات به اعضای هیأت علمی که براساس شیوه‌نامه این جایزه برگزیده می‌شوند، اعطا می‌کند.

 

 این جایزه با هدف حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان به اساتید موفق در زمینه چاپ کتاب، انتشار مقالات علمی و ثبت اختراع اعطا می‌شود. اساتیدی که موفق به کسب این جایزه می‌شوند، از امکانات اولیه برای تجهیز فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، اعتبار تجهیزات و همچنین حمایت از شرکت در دوره‌های آموزش حرفه‌ای و توانمندسازی بهره‌مند خواهند شد.

 

آشوری زاده استاد دانشکده فنی دانشگاه دانشگاه هرمزگان است که اصالتا اهل تازیان بوده وتوانسته با رتبه ممتاز موفق به اخذ مدرک دکتری برق از دانشگاه صنعتی شریف( معتبرترین دانشگاه صنعتی کشور ) شود.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط