1403/02/15-14:21

بازنشستگان و کارگران ایزوایکو تجلیل شدند

بازنشستگان و کارگران ایزوایکو تجلیل شدند

مدیرعامل ایزوایکو در جریان مراسم تجلیل از بازنشستگان این مجتمع گفت: ما در ایزوایکو یک خانواده هستیم و تلاش می کنیم تا ایزوایکو به جایگاه واقعی خود برسد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، در مراسمی با شکوه به منظور تجلیل از کارکنان بازنشسته ایزوایکو در سالن آمفی تئاتر این مجتمع با حضور مدیرعامل، معاونین، مدیران، میهمانان ویژه و با استقبال گسترده کارکنان ایزوایکو در کنار ۱۵۷ نفر از بازنشستگان سال ۱۴۰۲ برگزار گردید.

این رویداد، که با هدف قدردانی از سال‌ها تلاش و خدمت صادقانه بازنشستگان تدارک دیده شده بود، با استقبال چشمگیری مواجه شد که با سخنرانی پرشور مدیر عامل مجتمع آغاز و با تأکید بر اهمیت تجربه و دانش انباشته بازنشستگان، به پیش رفت.

دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو در این مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت روز کارگر و همچنین تبریک روز معلم، با ناراحتی ابراز داشت امروز من ۱۵۷ لوح تقدیر از بازنشستگان را امضا کردم که تک تک این افراد را میشناسم و با آنها خاطره دارم و جدایی این دوستان از سیستم برایم ناراحت کننده بود.

دوستانی که گاهاً در روزهای دیدار چهره به چهره با پرسنل تشریف میاوردند و ضمن رسیدگی به درخواست یا مشکلاتشان، با یکدیگر از خاطرات گذشته صحبت میکردیم و این احساس بسیار خوبی در من ایجاد میکرد.

ضربی در ادامه رو به همکارانی که به کسوت بازنشستگی نائل آمدند تاکید کرد: خواهش و درخواست من از شما دوستان عزیزم این است که ارتباط خود را با مجموعه زنده نگه داشته و همچنان این بند محبت بین ما و شما برقرار باشد و ما را از حمایت های خودتان محروم نکنید.

دکتر ضربی همچنین اشاره ای به بهبود سفارشات ساخت شناور در این مجتمع و شکستن طلسم چندین ساله سفارشات ساخت کشتی های اقیانوس پیما را داد و افزود به لطف پرودگار و همت تیم مدیریتی و کارکنان ایزوایکو ما در گروه شناورهای متوسط سه پروژه نوسازی را شروع کردیم که یکی از این شناورها ۱۴۷ متر طول و دو شناور دیگر نزدیک ۵۰ متر طول دارن و در بخش شناورهای کوچک نیز برنده ساخت ۴ فروند شناور کوچک در حوزه شیلات شدیم.

مدیرعامل ایزوایکو ادامه داد کارهای تعمیرات ما هم شکل گرفته و با توجه به ارتباطی که با شرکت های بزرگ و صاحب شناور برقرار شده خوشبختانه امروز ایزوایکو در شرایط خوب و بهتری نسبت به سالهای گذشته قرار کرفته و اینها نشان از این است که حرکت رو به رشد ایزوایکو در دوره جدید آن آغاز شده و این مسیر ادامه خواهد داشت و با توجه به همت و تلاش شما همکاران سختکوش، طی یکی دوسال آینده گامهای بزرگتری برداشته و به آن جایگاهی که شایسته نام ایزوایکو هست خواهیم رسید.

ضربی در ادامه با اشاره به سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری »مدظله العالی» افزود: در روزهای گذشته مصوبه های خوبی در این خصوص در هیئت دولت به تصویب رسیده که دریجه های بزرگتری را به روی صنعت دریایی کشور باز خواهد کرد.

مدیرعامل ایزوایکو در پایان با اشاره به بازنشستگان حاضر در جمع افزود بسیاری از این عزیزان همان جوانان سالهای گذشته هستند که در کنار هم دست بر زانو نهاده و با شعار “ما میتوانیم” با همکاری هم سه فروند شناور اقیانوس پیمای کانتینربر ساختیم که امروز از بهترین شناورهای فعال کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران هستند. و با جمله «ما در ایزوایکو یک خانواده هستیم و تلاش میکنیم تا ایزوایکو به جایگاه واقعی خود برسد» به سخنان خود پایان داد.

در پایان این مراسم با حضور مدیرعامل و معاونین ایزوایکو و سرهنگ شهبازی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با  اهدای لوح تقدیر و هدایای نفیس به بازنشستگان به عنوان نشان از سپاس و ارج‌نهادن به دوران خدمت آن‌ها تقدیر و تجلیل شد.

همزمان با مراسم تجلیل از بازنشستگان ایزوایکو به مناسبت روز جهانی کارگر از کارگران نمونه و برتر این مجتمع عظیم صنعتی با اهدای تندیس یادبود و الواح تقدیر و هدایای نفیس نیز تجلیل شد.

این مراسم نمادی از ارزش‌گذاری ما به تعهد و پشتکار همکارانمان بود و بر این باوریم که تجربیات آن‌ها همچنان چراغ راه ما در مسیر پیشرفت خواهد بود. ما از همه شرکت‌کنندگان که با حضور خود به این رویداد جلوه‌ای ویژه بخشیدند، صمیمانه سپاسگزاریم. 

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط