1403/02/21-16:12

حضور 4 شرکت برتر اقتصادی هرمزگان در نمایشگاه صنعت نفت تهران

حضور 4 شرکت برتر اقتصادی هرمزگان در نمایشگاه صنعت نفت تهران

4 شرکت مهم اقتصادی استان هرمزگان در بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی نفت و گاز و انرژی ایران در تهران حضوری فعال دارند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، بزرگ ترین رویداد نمایشگاهی صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ایران هم اکنون در نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است.

از استان هرمزگان نیز 4 شرکت برتر اقتصادی در این نمایشگاه حضوری فعال دارند و ضمن ارائه و عرضه پیشرفت های خود در این حوزه به ارتباط مستمر با شرکای تجاری و نیز فعالان اقتصادی این عرصه همت گمارده اند.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس، پالایشگاه نفت بندرعباس و پالایشگاه نفت آفتاب در میان شرکت های پالایشی کشور در این نمایشگاه حضور یافته اند و ایزوایکو دیگر نماینده هرمزگان در این نمایشگاه در حوزه شرکت های همکار با صنعت نفت ایران حضور یافته است.

ستاره خلیج فارس مهم ترین پالایشگاه ایران و پالایشگاه نفت بندرعباس به عنوان یکی از کانون های تولید نفت و گازوییل و دیگر فرآورده های نفتی در این نمایشگاه درخشش ویژه ای دارند.

ایزوایکو نیز که به تازگی وارد عرصه های جدیدی در حوزه زیرساخت نفتی و گازی کشور شده و یکی از اصلی ترین شرکت های همکار با پروژه های نفتی و گازی ایران و توسعه میادین نفتی بشمار می رود نیز در این نمایشگاه حضوری پررنگ دارد.

در میان پالایشگاههای بخش خصوصی نیز شرکت نفت آفتاب حضور دارد که به تازگی وارد عرصه تولید بنزین نیز شده و کلنگ آغاز ساخت فاز بنزین سازی را به زمین زده است.

نکته قابل توجه نمایشگاه امسال نیز استقبال فراوان شرکت کنندگان در این نمایشگاه از غرفه شرکت های هرمزگانی است که ازدحام فراوانی در آن در جریان است. 

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت , گاز ,پالایش و پتروشیمی از 19 اردیبهشت آغاز شده و تا 22 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

 
 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط