1403/02/25-09:57

شرکت طرح های صنعتی ایران و ایزوایکو تبادل دانش فنی می کنند

شرکت طرح های صنعتی ایران و ایزوایکو تبادل دانش فنی می کنند

با امضای تفاهم نامه ای میان ایزوایکو و شرکت طرح های صنعتی ایران،‌ این دو مجموعه مهم صنعتی کشور در حوزه تبادل دانش فنی با هم همکاری می کنند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، در جریان برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین الللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و در آخرین روز کاری این نمایشگاه دو شرکت بزرگ ایزوایکو و IPMI از شرکت های تابعه ایدرو در محل غرفه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

همزمان با آخرین روز از بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با حضور سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره و مهدی اعتصام رئیس هیات مدیره مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)، وحید خاوئی مدیرعامل و سیدرضا مفیدی رئیس هیات مدیره شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران (IPMI) تفام نامه همکاری امضاء شد تا این دو شرکت بزرگ صنعتی با بهره گیری از تجارب گذشته خود بخصوص در پروژه های مشترک بتوانند بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت به کارفرمایان خود ارائه کنند.

هدف از امضاء این تفاهم نامه، همکاری و هم افزایی ویژه درجهت اجرای طرحهای مشترک و تبادل دانش و تجربیات مهندسی مورد نیاز این دو شرکت خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط