1403/03/12-13:46

نخستین مرکز مشاوره با رویکرد اسلامی در بندرعباس افتتاح شد

نخستین مرکز مشاوره با رویکرد اسلامی در بندرعباس افتتاح شد

نخستین مرکز مشاوره با رویکرد اسلامی در بندرعباس با همکاری مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) در محوطه آستان مقدس امام زاده سیدمظفر افتتاح شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای متناسب با ارزش‌های اسلامی، مرکز مشاوره “سماح” در بندرعباس با همکاری مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران افتتاح شد.

 

 این مرکز که با حضور دکتر سلمان ضربی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره ایزوایکو، دکتر کامرانی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان، حجت الاسلام دکتر حقیقی رئیس حوزه های علمیه استان ، علمای حوزه علمیه بندرعباس و جمعی از شخصیت‌های فرهنگی و اجتماعی استان افتتاح شد، به ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی در زمینه‌های خانواده، ازدواج، تحصیلی و شغلی با رویکرد اسلامی می‌پردازد.

سرپرست مرکز سماح، در مراسم افتتاحیه بیان داشت: ما در این مرکز معتقدیم که روانشناسی و مشاوره باید با فرهنگ و باورهای مردم هماهنگ باشد. از این رو، تلاش کرده‌ایم تا با اتکا به آموزه‌های اسلامی، خدماتی متفاوت و مؤثر را ارائه دهیم.

مرکز “سماح” با بهره‌گیری از متخصصان مجرب و با استفاده از رویکردهای نوین روانشناسی و مشاوره، آماده ارائه خدمات به جامعه مسلمانان و علاقه‌مندان به فرهنگ اسلامی است. این مرکز، با ایجاد فضایی صمیمی و حمایتی، به دنبال آن است تا به افراد کمک کند تا با چالش‌های زندگی به شیوه‌ای سازگار با ارزش‌های اسلامی مواجه شوند.

این مرکز در محوطه امام زاده سید مظفر بندرعباس مشغول به فعالیت است.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط