1403/03/15-07:22

شمار فوتی‌های تصادف مرگبار نیسان سوختی جاده میناب ۵ نفر شدند

شمار فوتی‌های تصادف مرگبار نیسان سوختی جاده میناب ۵ نفر شدند

جانشین پلیس راه استان هرمزگان از جان باختن و سوختن 5تن بر اثر برخورد یک دستگاه وانت نیسان سوختبر با خودرو سواری سمند در محور' میناب_بندرعباس' خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سرهنگ "ملک حسن محمدی" جانشین پلیس راه هرمزگان در تشریح این خبر اظهار داشت: در ساعت یک بامداد دوشنبه 14 خرداد در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر وقوع تصادف در محور" میناب _ بندرعباس" بلافاصله مأموران پلیس راه، عوامل انتظامی و امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس و تیم های امدادی در محل مورد نظر و بررسی های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه وانت نیسان سوختبر  قاچاق که در محور میناب به سمت شهرستان بندرعباس حد فاصل روستای چاه فعله شرقی در حال تردد بوده با یک دستگاه خودرو سواری سمند برخورد کرده و آتش می گیرد.

جانشین پلیس راه استان هرمزگان در ادامه بیان داشت:  در این حادثه 3 نفر از سرنشینان خودرو در صحنه تصادف در دم جان باختند و 2نفر دیگر نیز به کمک عوامل امدادی و اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که متأسفانه پس از رسیدن به بیمارستان به خاطرشدت جراحات وارده جان باختند.

این مسئول انتظامی در پایان ضمن تسلیت به خانواده های داغدار این حادثه، علت وقوع این تصادف را حرکت خلاف جهت وانت نیسان سوختبر اعلام کرد وگفت: خودروهای سوختبر با سرعت بسیار بالا تردد می‌کنند و همچون این حادثه ناگوار همیشه فاجعه در نزدیکی هر خودروی شوتی و سایرخودروهای عبوری است.

 
 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط