1403/03/12-16:16

مامور قلابی در هرمزگان دستگیر شد

مامور قلابی در هرمزگان دستگیر شد

فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار و مامور قلابی در یکی از محلات شهرستان بندرعباس خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان امروز در تشریح جزئیات این خبر افزود: برابر اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰مبنی بر وقوع یک مورد تیراندازی و درگیری در یکی از محلات بندرعباس، بلافاصله تیم گشت کلانتری ۱۷ بلوار امام حسین(ع) این شهرستان جهت بررسی به محل درگیری اعزام شدند.

وی بیان کرد: پس از حضور ماموران در محل مشحص شد، فردی حامل سلاح کمری دست‌ساز با چند نفر دیگر در حال نزاع است و در یک عملیات هوشمندانه پلیسی فرد مسلح حدود ۳۸ ساله که دارای سوابق متعدد کیفری در خصوص جعل عناوین بوده، دستگیر شد.

این مقام انتظامی هرمزگان اظهار کرد: در بازرسی بدنی از متهم دستگیر شده، یک قبضه سلاح کمری دست ساز به همراه سه عدد فشنگ مربوطه، یک عدد دستبند فلزی یک بار مصرف و ۲ عدد کارت شناسایی جعلی کشف و ضبط شد.

جاویدان خاطرنشان کرد: در تحقیقات میدانی تعدادی از شهروندان و چند نفر شاکی که از کسبه‌های محل بودند؛ بیان داشتند فرد ضارب با جعل کارت شناسایی انتظامی و جعل رسید پرداخت بانکی در پوشش مامور کلانتری از آن‌ها کلاهبرداری کرده و مال باختگان هنگامی که متوجه عنوان جعلی وی شده‌اند با تهدید سلاح کمری و شلیک چند تیر هوایی با خودروی سواری پراید متواری شد که با حضور به موقع پلیس این جاعل کلاهبردار دستگیر شد.

وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده ضمن اعتراف به جرم ارتکابی، با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار بازداشت روانه زندان شد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط