1403/03/12-21:15

۲هزار زائر حرم امام از هرمزگان راهی شدند

۲هزار زائر حرم امام از هرمزگان راهی شدند

۲هزار زائر مراسم سالگرد عروج ملکوتی امام راحل ظهر امروز با بدرقه استاندار و فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام از هرمزگان راهی تهران شدند.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مهدی دوستی استاندار هرمزگان امروز در آیین بدرقه زائران مراسم بزرگداشت رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: این مراسم ۲ فرصت بزرگ پیش‌روی زائران حرم امام راحل قرار خواهد داد فرصت اول حضور در مراسم بزرگداشت امام (ره) و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب و دیگر فرصت نیز بهره مندی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت است.

استاندار هرمزگان گفت: مکتب امام خمینی«ره» کماکان انسان ساز است و انسان‌هایی همچون شهید سلیمانی و شهید رئیسی تربیت می‌کند که در عرصه جهانی تأثیرگذار باشند.

وی جنبه های اجتماعی_سیاسی این مراسم را مهم برشمرد و افزود: یکی از ویژگی های بارز انقلاب و آرمان های امام اثرات و مدیریت ولی فقیه در جامعه است که پس از حوادث مختلف از جمله شهادت رئیس جمهور، آرامش همچنان در جامعه وجود دارد و جهان چشم دوخته‌بود که بعد از شهادت رئیس جمهور، ملت ایران چه عکس العملی دارند.

دوستی آرمان های والای امام را  مردم،حمایت از محرومین و عدالت دانست و گفت: آرمان‌های امام همچنان زنده هستند و هر کس در کشور ما خود را به این آرمان‌ها نزدیک کند محبوب ملت می‌شود.

بالغ بر ۲ هزار نفر از مردم استان هرمزگان برای شرکت در مراسم ارتحال حضرت امام راحل با قطار و اتوبوس به تهران اعزام شدند.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط