1403/02/17-11:36

حضور شرکت های صنعتی قشم در رویداد همتایابی اقتصاد دریامحور

حضور شرکت های صنعتی قشم در رویداد همتایابی اقتصاد دریامحور

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی شرکت های صنعتی فعال در حوزه های اقتصاد دریاپایه جهت حضور فعال و نقش آفرینی در نخستین رویداد بین المللی همتایابی اقتصاد دریامحور ایران در جزیره قشم خبر داد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، مرتضی صابری با بیان این مطلب، افزود: طی هفته های گذشته جلسات هماهنگی با حضور فعالان اقتصادی و شرکت های فعال در جزیره قشم برای برنامه ریزی جهت حضور در این رویداد بین المللی برگزار شده است. 

 

وی ادامه داد: تاکنون ۱۰ شرکت فعال در منطقه آزاد قشم در حوزه اقتصاد دریامحور برای حضور در این رویداد اعلام امادگی کرده اند. 

به گفته مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید منطقه آزاد قشم؛ نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور قشم، فرصت مناسبی برای شرکت‌های صنعتی فعال در منطقه آزاد قشم است تا برای فروش محصولات و تامین مواد اولیه و تجهزات تولید اقدام کنند. 

صابری تصریح کرد: این رویداد با هدف ایجاد شناخت، برقراری ارتباط سازنده و موثر میان شرکت های دانش بنیان، تجاری و صنعتی در حوزه اقتصاد دریامحور برای نخستین بار در کشور در جزیره جهانی جهانی قشم برگزار می شود. 

 نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور با هدف بررسی فرصت ها، چالش ها و راهکارها و بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال، با تمرکز بر سیاست های کلی توسعه دریامحور با حضور دستگاه های عمومی، دولتی و غیردولتی، شرکت های خصوصی، شرکت های دانش بنیان و سفرای کشورهای مختلف جهان 25 تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری در جزیره قشم برگزار می شود.

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط