1403/02/27-12:00

تفاهم نامه ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید سوخت کشتی در قشم

تفاهم نامه ۱۰۰ میلیون دلاری برای تولید سوخت کشتی در قشم

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: با حضور در قشم شاهد امضای تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار بین منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شورای عالی صنایع دریایی کشور و شرکت فناور پالایش نفت با هدف تولید سوخت کشتی کم سولفور بودیم.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، محمدرضا پیرحسینلو ضمن اشاره به ظرفیت‌های مختلف بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی کشور، بر متبلور سازی این ظرفیت ها تاکید کرد و بیان داشت: امسال در نمایشگاه بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران که در قشم برگزار شد، با افتخار شاهد امضای یک تفاهم‌نامه سه‌جانبه به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار بین منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، شورای عالی صنایع دریایی کشور و شرکت فناور پالایش نفت بودیم که اتفاقی میمون و مبارک در عرصه تولید کشور بود.

وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه سبب تولید سوخت کشتی کم سولفور می‌شود و نشان از تمایل ما به تقویت و رشد اقتصاد دریایی کشور دارد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پایان از آمادگی کامل این شرکت برای همکاری با سایر شرکت‌ها و میزبانی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی خبر داد و گفت: امیدوارم که این توافقات گامی مهم در جهت افزایش تولید، ارتقا مراودات و همچنین توسعه صنایع دریایی و کسب و کارهای مرتبط با آن باشد.

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط