1403/03/03-18:43

سلام شهید جمهور به مردم بشاگرد ابلاغ شد

سلام شهید جمهور به مردم بشاگرد ابلاغ شد

امروز درپی سفارش رییس‌جمهور شهید، استاندار هرمزگان برای ابلاغ سلام و ارادت ایشان همزمان با آیین تشییع رییس جمهورشهید در مشهد به بشاگرد سفرکرد و درخواست 340 نفر از مردم شهرستان بشاگرد در میز خدمت دولت مردمی بررسی و دستورات لازم صادر شد.

به گزارش نگاه جنوب ایران نیوز، میز خدمت دولت مردمی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، فرماندار، امام جمعه شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی در مسجد جامع شهر سردشت دایر شد.

این میز خدمت در راستای سلسله میزهای خدمت استاندار هرمزگان در شهرستان‌های این استان با شعار «بی واسطه با مردم» در شهرستان بشاگرد دایر شد و معاونان امور عمرانی و امور اقتصادی و منابع و توسعه مدیریت استانداری هرمزگان، مدیران کل بازرسی، حوزه استاندار، امور شهری و شوراها و حراست استانداری، آب و فاضلاب، توزیع نیروی برق و رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مشکلات مردم رسیدگی کردند. 

مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، بنیاد مسکن، کمیته امداد، ورزش و جوانان، اموزش و پرورش، نوسازی و تجهیز مدارس، آب منطقه‌ای، منابع طبیعی، شرکت زیرساخت و توسعه راه‌ها از جمله مدیرانی بودند که در این میز خدمت پاسخگوی مشکلات مردم پارسیان شدند.

طی این برنامه 340 نفر از مردم بشاگرد با مراجعه به استاندار هرمزگان درخواست‌های خود را مطرح کردند که بررسی و دستورات لازم به مدیران دستگاه‌های اجرایی مربوطه صادر شد. 

مهدی دوستی استاندار هرمزگان در خاتمه میز خدمت اظهار داشت: امروز توفیقی شد با همراهی حدود 100 نفر از مدیران استانی در خدمت مردم شریف بشاگرد بودیم و مسائل عمده مردم از جمله در حوزه راه، آب، ورزش و خدمات روستایی و بنیاد مسکن و درخواست‌های خرد مردمی احصا و دستورات لازم صادر شد.

وی افزود: اما دلیل اصلی این سفر این بود که رئیس جمهور شهید در دور دوم سفر استانی خود به استان هرمزگان قرار بود به بشاگرد تشریف بیاورند اما به دليل شرایط نامساعد جوی این امر محقق نشد. 

استاندار هرمزگان گفت: در جلسه مشترک استانداران با رئیس جمهور شهید، ایشان به من تاکید کرد که در سفری در خدمت مردم شریف هرمز و بشاگرد خواهند بود، بنده هم امروز به نمایندگی از شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی خدمت مردم رسیدم تا سلام گرم ایشان را به مردم این خطه برسانم. 

وی تصریح کرد: با قطعیت می گویم آقای رئیس جمهور بشاگرد و هرمز را دوست داشتند و مدام سفارش این مناطق را به می کردند، در دولت ایشان به اندازه تمام زمانهای گذشته راه دسترسی ایجاد شد. 

دوستی گفت: تشکیل کارگروه ویژه بشاگرد و تخصیص سهمیه اختصاصی جذب معلم، تخصیص منابع در حوزه آبخیزداری و توجه ویژه به دشت‌ها و آغاز طذج مطالعه معادن بشاگرد نیز دیگر توجهاتی بوده دولت شهید رئیسی به مردم بشاگرد داشت. 

وی ادامه داد: اگر این طرح مطالعاتی با موفقیت روبرو شود شاهد جهش و توسعه پایدار بشاگرد خواهیم بود و اتفاقی که برای برخی مناطق کرمان با توسعه معادن رخ داد در این شهر هم رخ خواهد داد. 

گفتنی است پس از شهادت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور محترم و هیات همراه، بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب مسیر کار و تلاش برای خدمت رسانی به مردم ادامه دارد و جلسات استانی و دیدارهای مردمی استاندار هرمزگان به طور مستمر در حال برگزاری است. 

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha

اخبار مرتبط